Wpis z mikrobloga

Według mnie ta kobieta jest kompletnie odrealniona od rzeczywistości.

-Do samego końca sprawiała wrażenie bardzo pewnej siebie.

-Zachowuje się w sposób dziwaczny na rozprawie, robiąc minki, śmiejąc się, zmieniając emocje co 5 sekund i nie zdaje sobie sprawy, że ujmuje jej to wiarygodności.

-dzień w dzień kopiowała ubrania Deppa, nie mając na uwadze, że będzie źle odebrana.

-wymysla o przemocy niestworzone historie, mocne zeznania o tym, że depp gasił pety na jej twarzy lol XD i gwałcił potłuczoną butelką. Przecież taka butelka by ją pocieła a nawet rozcięła i skończyłaby w szpitalu, gdzie szybko musieliby działać chirurdzy.

Ta kobieta zachowuje się jak osoba niepoczytalna, jej emocje i ogromne ego blurrują jej rozsądek. W ogóle jaką arogancką suką trzeba być by iść na wojnę z tak wielką gwiazdą jak depp, samemu będąc nikim i nie mając kontaktów wśród gwiazd.
Mam nadzieję, że zostanie dobrze zbadana i napiszą o niej książkę, bo fascynują mnie tak chore umysły xd

#amberheard #johnnydepp #podomka #procesdeppa #borderline #gargamel
  • 8
W ogóle jaką arogancką suką trzeba być by iść na wojnę z tak wielką gwiazdą jak depp, samemu będąc nikim i nie mając kontaktów wśród gwiazd.


@Miskagnoju: pamiętaj, że jeśli kiedykolwiek oszuka Cię pracodawca, to nie idź do sądu, na 99% będzie miał większe znajomości, no i on jest kimś, a Ty jesteś nikim. Jeśli np potrąci Cię jakiś polityk czy celebryta - to samo, po prostu zaakceptuj ten fakt, nie