Wpis z mikrobloga

Mirki znajomy napisał i wydał własną książkę fantasy - "Podróż do Fioletowego Drzewa".
Spytałam, czy mogę podrzucić info i kilka grafik na wypok i był ucieszony, więc działam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klimaty to trochę LOTR/Wiesiek, > 350 stron.

Jak będzie zainteresowanie to podrzucę więcej ilustracji :)

Do kupienia: https://allegro.pl/oferta/podroz-do-fioletowego-drzewa-piotr-szostak-11541423122

#ksiazki #fantasy #tworczoscwlasna #lotr #wladcapierscieni #wiedzmin #czytajzwykopem #podrozdofioletowegodrzewa #fantastyka
pina7 - Mirki znajomy napisał i wydał własną książkę fantasy - "Podróż do Fioletowego...

źródło: comment_1653731627JkzBZX0vQg12rBkUC2unv3.jpg

Pobierz
  • 16
@pina7: nie czytałem i nie przeczytam, bo wygląda to kompletnie jak największa, grafomańska sztampa jaka jest tylko możliwa, na zasadzie "napisze se książkę o smokach xD

Bazując na fb:

-tytuł z dupy, chyba nic bardziej oklepanego niż motyw podróży i magiczny obiekt w fantastyce nie ma
-imiona i nazwy rodem z generatora imion: co drugie sylaba to "th": Aeoth walczy z Grbothem w dolinie Elinroth
-grafiki promocyjne na poziomie screenów z
ryhu - @pina7: nie czytałem i nie przeczytam, bo wygląda to kompletnie jak największa...

źródło: comment_1653736333ibygkipARRUIeHAZNZhJ5H.jpg

Pobierz
@ryhu: Ano, zastanawiam się często nad zasadnością pisania konstruktywnej krytyki - jako guwnopisarzyna myself, odruchowo chcę pomóc swoimi sugestiami i komentarzami (tymi samymi, którymi cały czas zamęczam sam siebie). I za każdym razem przywalam w ścianę arogancji, ignorancji i świętego przekonania o własnej wyjątkowości, więc szybciej jest napisać po prostu "#!$%@? z tagu", osiągniesz ten sam efekt przy mniejszym nakładzie pracy.
@ryhu: Co miałem na myśli: jeżeli starasz się rozsądnie wypunktować problemy z danym tekstem, to ze statystycznego punktu widzenia istnieje większe prawdopodobieństwo, że twój komentarz będzie odebrany jako atak na największe arcydzieło współczesnej literatury niż jako pomocny, neutralny feedback.

@pina7: 1. Format - "powieść" to NAJGORSZA MOŻLIWA forma ćwiczenia warsztatu. Rozległość pracy wymusza rozlazłość i dłużyzny w miejsce sprawnej konstrukcji tekstu. Najbardziej kluczowe dla formacji danego gatunku teksty to z
@pina7: Mein Gott, czy dla nowego pokolenia Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji z 1939 to aż tak niszowy i zapomniany film, że nikt nie rozpoznałby Szmaragdowego Grodu po konturze?
@Alky: Mirku, Mirku, jako osoba, która aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim tekstem literackim, muszę Ci podziękować za ten komentarz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Naprawdę, chyba nie dało się tego zrobić gorzej, miód zapalają się na od razu wszystkie lampki ostrzegawcze.


@ryhu:
Nie dało się tego napisać gorzej.

miód zapalają się na od razu

Niechlujstwo językowe, błędy stylistyczne i ortograficzne. A to zaledwie 6 słów.
I ty krytykujesz innych?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@power_bank: wow, znalazłeś jedną podmiankę ze swiftkey'a, ale doszukałeś się kilku rodzajów błędów, ucz mnie mistrzu, a najlepiej wymień je, proszę.

@ryhu

I ty krytykujesz innych?
@power_bank:
Logika przedszkolaka: jak nie umiesz lepiej to nie oceniaj xDD

Ja książek nie piszę, tylko robię buddy #pdk