Wpis z mikrobloga

Zaraz po polibudzie robiłem na utrzymaniu ruchu na produkcji. Firma pod miastem, znane korpo, miało swoje autobusy zbierające pracowników przed zmianami i odwożące ich na określonych przystankach na mieście.

Pech chciał, że musiałem wstawić furę do serwisu i dojeżdżałem z tymi ludźmi przez jakiś tydzień.

Pamiętam taką sytuację. Wyjeżdżamy autobusem po zmianie, z przystanku (sami faceci w środku, głównie spawacze, elektrycy + 1-2 umysłowych w tym ja). Idzie po parkingu laska z kadr, moja koleżanka z resztą. Taka przeciętna karynka, lekko przy kości, ale lubiła się wyzywająco ubrać.

#!$%@?. To co się odwaliło w tym autobusie to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gwizdy, walenie w szybę pięściami, zaczęli tam skakać po autobusie jak jakieś małpy i niemalże bić głowami po szybach. Teksty typu "maleńka wsiadaj do nas!!" "jedź z nami blondyna!!" itd. No ZOO. Byłem w szoku.

Ale najgorsze przyszło potem. Trwało to kilkanaście sekund. Powoli się ten rumor wycisza i jeden z nich rzuca tekst "a gdzie taka laska z BIURA spojrzałaby w ogóle na takich ROBOLI jak my".

Wszyscy od razu smutek na twarzy, posiadali w ciszy przytakując głowami.

To była jedna ze smutniejszych scen jakie widziałem w pracy, kiedy ludzie zdali sobie sprawę z tego gdzie się znajdują w hierarchii społecznej.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
s.....u - Zaraz po polibudzie robiłem na utrzymaniu ruchu na produkcji. Firma pod mia...

źródło: comment_1653545428VJF6rkCSpvwMFEXDwU7yhY.jpg

Pobierz
  • 37
Utrzymanie ruchu to jest koszmar. 90% to zdebilałe Janusze w róznym wieku. 8 godzin pier..a o siewnikach, gnoju, koniczynie, "hehe młody grałeś co wczorej", pogwizdywanie na jakieś kulawe sprzątaczki z pfronu, do tego wiecznie podpier..e, wazeliniarstwo i jeszcze więcej hehe dupeczek. Nie wróciłbym do tego tępego bydła żebym miał żreć tynk ze ścian.


@KneelYouFool: ALE STRZAŁY W MORDE. BOŻE CO MUSZĄ CZUĆ FIZOLE CZYTAJĄCY TAKIE OPINIE

( ͡° ͜ʖ
@sikalafou: @LubieGroszek: Pastę masz tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anon 25lvl, bezrobotne guwno here.

Jakiś seba zadzwonił wczoraj, że dzisiaj u nich w agencji pracy jakieś targi i że z gołymi rękoma nie wyjdę. Z racji, że w CV mam wpisane tylko średnie i rok doświadczenia jako magazynier to poszedłem, bo w sumie pół roku lurkowałem i mam tylko stówkę na koncie.

Jak coś takiego potrafi
@sikalafou: mam znajomych którzy nie wiedzieli jak wyglądają te środowiska i chwile siedzieli na utrzymaniu ruchu i pamietam podobne historie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Ja tez kiedyś miałem styczność w pracy z ludźmi z produkcji i oni często sami wybrali braki w edukacji, więc smutno mi z ich powodu akurat nie jest. I mówię to bez hejtu, tak osobiście to większość z nich była spoko w
niby brzmi jak pasta, ale jestem w stanie uwierzyć, że to prawda xd Kiedyś robiłem na produkcji, to byłem załamany tym, jak większość tych chłopów jest ograniczona i ma mózgi zalane spermą XD Non stop gadki o dupach, że ta by poszła, ta słaba ale by uszła, tamta jest w związku z takim frajerem, tamta to ma niezłą siostrę itd, itp do porzygania xd Jeśli istnieje czyściec, to jest on kołchozem w
niby brzmi jak pasta, ale jestem w stanie uwierzyć, że to prawda xd Kiedyś robiłem na produkcji, to byłem załamany tym, jak większość tych chłopów jest ograniczona i ma mózgi zalane spermą XD Non stop gadki o dupach, że ta by poszła, ta słaba ale by uszła, tamta jest w związku z takim frajerem, tamta to ma niezłą siostrę itd, itp do porzygania xd Jeśli istnieje czyściec, to jest on kołchozem w