Wpis z mikrobloga

https://atlaspasywnegoinwestora.pl/ super cena promocyjna z 12 990,00 zł na jedyne 1 299,00 zł
Widzieliście geniuszy marketingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Michał Szafrański, który dorobił się pieniędzy sprzedając książkę jak się dorobić pieniędzy, Jacek Lempart, który co tydzień nagrywa film z tą samą treścią, Artur Wiśniewski xddd i chłop co sam mówi że nie ma pojęcia o inwestowaniu Maciej Aniserowicz. Zadbasz nie tylko o swoje pieniądze ale także tych panów.

#gielda
  • 13
wszystko to po to, żeby powiedzieć, żeby kupować systematycznie etf na globalne akcje + obligacje i nie sprzedawac do emerytury.


@Sabarolus: I pewnie gorsza jakość od darmowego posta Get Rich Slowly

(którego przeczytałem po czym stwierdziłem że #!$%@?, idę w internetowy pieniądz ( ͡° ͜ʖ ͡°), walić EMH)

(ah, w sumie zapomniałem że ten tut jest pod USA dostosowany, nvm)

Jest spoko druga część, Get Rich Real
(cd)

CD Secured Loans

In case it’s not clear: the bank will give your own money back to you, with zero risk to the bank itself (since the loan is fully collateralized), while charging you 2-6% interest for the pleasure.

And if you ask why on Earth you would pay 6% interest on your own money when you can just withdraw it and pay 0% at worst, the bank will tell you
Szafrański kiedyś pisał przydatnego bloga o tematyce oszczędzania, sam czytałem te wpisy. Później zobaczył, że dużo więcej pieniędzy może wyciągnąć od ludzi zainteresowanych inwestycjami. I tak to się teraz kręci, sprzedają jakieś kursy, prowadzą grupę na fb do której dostęp kosztuje holendarnie dużo. A jedynie czego można się od niego dowiedzieć to żeby kupować etfy. Pan programista z Belgii nie lepszy.