Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem @Wogybogy wychodzę z propozycją. Bracia w przegrywie, jak wszyscy wiemy, właśnie zaczyna się normicki sezon godowy. Masa skąpo ubranych julek wyjdzie na ulice, a część z nich dostąpi zaszczytu peklowania ze strony chadow. Ale ja nie o tym.

Wielu z nas odpalało fejk konta z mordą Chada i wystawiało p0lki. Jednak do tej pory to było nieskoordynowane. P0lka była wystawiona raz, ale potem znajdowała spermiarza i zapominała o tym. Samemu tego nie zmienimy, ale razem mamy szansę. Proponuję większą koordynację naszych działań, utworzenie "grup" które wspólnie będą wielokrotnie wystawiać p0lki, tak że apki randkowe zaczną im się kojarzyć z odrzuceniem.

Jak już mówiłem, sam tego nie zrealizuję, dlatego pytam kto się pisze.

No i zawczasu, odpowiedź na pytanie "Ree mizoginie, intzelu dlaczego to robisz" - dla rozrywki.


#przegryw ##!$%@? #p0lka #p0lki #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 86
@vympayer:

Jak dobrze że ja swój #niebieskipasek poznałam zanim zaczęły się te akcje z wystawianiem lasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą zabawnie by było gdyby któryś się w takiej dziewczynie, która miała być wystawiona, zakochał, bo podczas pisania z nią wyszłoby na jaw, że to jego ideał xD
@AlienFromWenus: A teraz zadaj sobie pytanie, czy Twój facet wygląda jak model 9/10. Jeśli nie, to przynajmniej w początkowej fazie nie miałabyś się czego obawiać. A na ten moment nie myślę o przeniesieniu frontu na poziom zwykłych kolesi. Może taki moment nastąpi, może nie, nie planuję aż tak daleko.

Co do zakochania, to historia jak z filmu romantycznego. Wątpię żeby się wydarzyła. Poza tym nie wiem jak reszta, ale sam takie
@vympayer:

A, czyli wy się podszywacie pod modeli, a nie zwykłych Oskarków?

Obiektywnie nie stwierdzę ile/10 ma mój niebieski, mi się podoba, ale ma 175cm wzrostu ¯\_(ツ)_/¯ więc tak nie wiem, 7/10? Według mnie jest pomiędzy normik a chadlite.

No możesz mieć rację. Czyli nawet jeśli okazało by się że się fajnie pisze to świadomość, że jest tak bo typiara pisze z "chadem" i dlatego chce się pokazać z jak najlepszej
@AlienFromWenus: Nie wiem jak inni, ja zwykle wybierałem top tier. Każdy w tym projekcie będzie mógł sam wybrać zdjęcia, więc możliwe, że i oskarki się pojawią. Ale nie będzie na pewno mniej wzrostu niż 185 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i kończąc, jeśli chodzi o to zakochanie, to podejrzewam, że każdy kto trochę się bawił w fake konto Chada miał choć raz sytuację, gdzie dziewczyna która nie
No i kończąc, jeśli chodzi o to zakochanie, to podejrzewam, że każdy kto trochę się bawił w fake konto Chada miał choć raz sytuację, gdzie dziewczyna która nie dała go na jego prawdziwym koncie w prawo, albo dała i zlewała odpisując zdawkowo po sparowaniu z Chadem nagle stawała się wspaniałą, zaangażowaną rozmówczynią.


@vympayer: TY WSTRETNY MIZOGINIE INTZELU KAZDA VITAMINKA ZASLUGUJE NA MESKIEGO MODELA!!!!

@vympayer: co w sumie dość ciekawe, bo czy anon pisałby z własnego konta czy fejk konta chada, to pisałby w tym samym stylu, a więc zaangażowanie różowej w odpisywanie nie ma nic wspólnego z elokwentnoscia i inteligencją niebieskiego xd
@vympayer:

Dla mnie wygląd jest ważny, ale jak ktoś jest gburem to nawet wygląd modela go nie uratuje xd a im lepiej się z kimś rozmawia i ma ciekawsze zainteresowania tym wygląd mniej się liczy ale nie oszukujmy się, nadal poniżej pewnego poziomu się nie zejdzie. Choć najczęściej bardzo kiepski wygląd bardzo często występuje w parze z jakimś cofnięciem w rozwoju... Przynajmniej ja na takich trafiałam.

Za wysoki poziom u faceta
@AlienFromWenus: Zdefiniuj co rozumiesz przez zbyt wysoki poziom. Bo przynajmniej kiedy ostatnio sprawdzałem idea związku polegała na wspieraniu się nawzajem, a nie przebijaniu.

Natomiast jeśli chodzi o Tindera to cóż, zdjęcia gości których poziom wyglądu jest na ulicy praktycznie nie do dostrzeżenia nawet kiedy szwedam się cały dzień jakoś pozwalają nabrać wiele dziewczyn. Chyba mają słaby węch
@vympayer:

Wysoki poziom - wygląd 9/10, dużo dynamizmu że wszędzie go pełno, ma dużo znajomych, mimo pracy znajduje czas na sport, robi wszystko szybko i sie nie męczy, do tego uczy się czegoś i oczekuje że jego partnerka oprócz pracy i zajmowania się domem będzie robić jeszcze 10 innych rzeczy w tym np sport, zarabia z 5 razy więcej niż ona i wręcz oczekuje że może zacznie ona dążyć do awansu