Wpis z mikrobloga

@CXLV: Kto by nie przyknurzył ten pider z kacapskiego wojska tłumaczący że ruchanie kolegi w dupę to nie homoseksualizm, tylko stara rosyjska tradycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CXLV: A w prezentacji kanału rok temu mówiła, że na OF nie zarobi, bo nikt jej by nie chciał oglądać ( ͡ ͜ʖ ͡)
JPRW - @CXLV: A w prezentacji kanału rok temu mówiła, że na OF nie zarobi, bo nikt je...
  • Odpowiedz
@CXLV: ziobro zaskoczenia, że kolejna różowa, która była dość profesjonalna w tym co robiła, uciekła finalnie do prostackiej metody wykorzystywania swoich walorów seksualnych, żeby atencja się zgadzała ( ͡ ͜ʖ ͡)

Potem powiecie, że płeć nie ma znaczenia, że kobieta może być takim samym pasjonatem i profesjonalistą w każdej dziedzinie jak mężczyzna, i wcaaale nie wykorzystują tzipy do zbierania atencji i budowania swojej pozycji xD to
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Capri-Sonne: ja tam mam gdzieś jeszcze resztkę nadziei, że to po prostu oficer prowadzący kazał jej coś takiego wrzucić, żeby dotrzeć z kontentem do januszy i mariuszów 40+, którzy za łatwo ulegają ruskiej niskiej propagandzie, kosztem tych kilku subskrubentów, którym niewsmak będzie tak ordynarne szczucie cycem.

Chociaż znając współczesne kobiety, nie zaskoczyłoby mnie gdyby zwyczajnie zabrakło jej atencji.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale jeszcze bardziej Ją cenie za to co robi.


@danob99: Ja, jako onuca, też. Nie mogę się doczekać aż zacznie świecić dupą ku chwale ukrainy. GRU wcale nie musi tworzyć agentów wpływu i farm, skrajny debilizm zoomerów im wykona robotę xD
  • Odpowiedz