Wpis z mikrobloga

@CXLV: ziobro zaskoczenia, że kolejna różowa, która była dość profesjonalna w tym co robiła, uciekła finalnie do prostackiej metody wykorzystywania swoich walorów seksualnych, żeby atencja się zgadzała ( ͡ ͜ʖ ͡)

Potem powiecie, że płeć nie ma znaczenia, że kobieta może być takim samym pasjonatem i profesjonalistą w każdej dziedzinie jak mężczyzna, i wcaaale nie wykorzystują tzipy do zbierania atencji i budowania swojej pozycji xD to
via Wykop
  • 4
@Capri-Sonne: ja tam mam gdzieś jeszcze resztkę nadziei, że to po prostu oficer prowadzący kazał jej coś takiego wrzucić, żeby dotrzeć z kontentem do januszy i mariuszów 40+, którzy za łatwo ulegają ruskiej niskiej propagandzie, kosztem tych kilku subskrubentów, którym niewsmak będzie tak ordynarne szczucie cycem.

Chociaż znając współczesne kobiety, nie zaskoczyłoby mnie gdyby zwyczajnie zabrakło jej atencji.
Nie wiem czemu, ale jeszcze bardziej Ją cenie za to co robi.


@danob99: Ja, jako onuca, też. Nie mogę się doczekać aż zacznie świecić dupą ku chwale ukrainy. GRU wcale nie musi tworzyć agentów wpływu i farm, skrajny debilizm zoomerów im wykona robotę xD