Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem @Wogybogy wychodzę z propozycją. Bracia w przegrywie, jak wszyscy wiemy, właśnie zaczyna się normicki sezon godowy. Masa skąpo ubranych julek wyjdzie na ulice, a część z nich dostąpi zaszczytu peklowania ze strony chadow. Ale ja nie o tym.

Wielu z nas odpalało fejk konta z mordą Chada i wystawiało p0lki. Jednak do tej pory to było nieskoordynowane. P0lka była wystawiona raz, ale potem znajdowała spermiarza i zapominała o tym. Samemu tego nie zmienimy, ale razem mamy szansę. Proponuję większą koordynację naszych działań, utworzenie "grup" które wspólnie będą wielokrotnie wystawiać p0lki, tak że apki randkowe zaczną im się kojarzyć z odrzuceniem.

Jak już mówiłem, sam tego nie zrealizuję, dlatego pytam kto się pisze.

No i zawczasu, odpowiedź na pytanie "Ree mizoginie, intzelu dlaczego to robisz" - dla rozrywki.


#przegryw ##!$%@? #p0lka #p0lki #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 86
@Wogybogy: To fakt, chodzi o hałas. Ale niestety to musi mieć odpowiedni rozmach, a do tego potrzeba ludzi. Samemu mogę wystawić 50-100 p0lek dziennie, tylko co to da w przypadku Trójmiasta?

Jeśli jeden anonek działa, to przekaz nie dociera w końcu szansa na wystawienie jest malutka, prawie że taka sama jak bez anonka. Kiedy działa grupa anonów, sytuacja zmienia się diametralnie. Natomiast gdyby każdy przegryw się przyłączył to by oznaczało koniec
@PomaranczaTesto: Przecież nie mówisz wtedy, że to ty zrobiłeś to fejk konto. Mówisz, że byłeś umówiony z loszką, ale chyba jej nie przyjdzie, wywiązuje się dialog, inni dołączają i idziecie na piwo. Ucz się, wiecznie żyć nie będę