Wpis z mikrobloga

Ogólnie poziom upodlenia jest niesamowity właśnie szukam pracy (ja studia, kursy jakieś doświadczenie, miasto wojewódzkie) idę do dużego korpo na dość odpowiedzialne stanowisko, wszystko fajnie . A ci jak słyszą że po okresie szkolenia chce ~4k to oczy jak 5 złotówkiXD. Bo u nas wszyscy to 3300 zarabiają i w ogóle to młodzież roszczeniowa i jak by mi tyle dali to zaraz by wszyscy chcieli XD. Rozumiecie ?Xd ludzie wpakowali 5 lat
@mlodyernest: Boli tym bardziej że jak PiS teraz podniesie minimalna znowu, to ci ludzie w takim corpo (z nastawienia kierownictwa szczerze wątpię czy dostaną podwyżkę XD) Zostaną dosłownie zrównani z minimalną. To jest tragedia by człowiek wykształcony znający języki itd dostawał w dużym przedsiębiorstwie i całym tym stresie, tyle co w sklepie na kasie. Możemy za to podziękować tylko frajerom co idą na takie warunki. Gdyby ludzie na rozmowie o pracę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fan_comy: nawet na produkcji tak nie ma. Tzn. na jedzenie cie nikt nie puści poza wyznaczoną przerwą, w przecież na toaletę idziesz po prostu po poinformowaniu kogoś, że schodzisz ze stanowiska
@fan_comy: wiesz, że takie osoby, które robią na taśmie przemysłowej lub magazynach, prędzej czy później zostaną zastąpione robotami? Jak komuś wyliczas czas do sekundy, to nie ma opcji, żeby ta osoba była wydajna i coś więcej włożyła - wiem, że to trudny teren, ale traktowanie człowieka jak przedmiot nie jest dobrym rozwiązaniem

Prosty przykład biedronki, gdzie pracownicy kiedyś siedzieli na kasie na pampersach, a teraz masz burdel i kolejki w tych