Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: @bolekndm: @sid127: @Walus002: Autor napisał tak żeby pojechać po firmie, a sprawa wygląda inaczej xD
Te bio brejki to dodatek do zwykłych przerw. Ogólnie pracownik pracuje zdalnie, sam sobie wybiera ile godzin i w jakie dni pracuje, więc można wstać o 8:59 i zacząć robotę o 9. Co godzinę pracownik ma 3 minuty przerwy, a podczas pracy ma liczony czas zamknięcia kejsów. I
  • Odpowiedz
@Papier_Toaletowy

@SkorpionX: @bolekndm: Autor napisał tak żeby pojechać po firmie, a sprawa wygląda inaczej xD

Te bio brejki to dodatek do zwykłych przerw. Ogólnie pracownik pracuje zdalnie, sam sobie wybiera ile godzin i w jakie dni pracuje, więc można wstać o 8:59 i zacząć robotę o 9. Co godzinę pracownik ma 3 minuty przerwy, a podczas pracy ma liczony czas zamknięcia kejsów. I teraz uwaga uwaga, to nie jest tak że trzeba z---------ć cały czas, tylko trzeba się zmieścić się w "AHT", co jest liczone chyba 6% do premii (reszta premii to poprawność zamkniętych kejsów). Nie wyrobisz się to masz mniejszą premię i tyle.
A teraz te super śmieszne "bio" - nikt nikomu nie kazał tego nigdy brać, nam kilku TLi z tej firmy i ich podopieczni w ciągu 6 miesięcy od kiedy wyprowadzono te przerwy wykorzystali je max 5 razy. Nikt nikogo nie musi pytac o żadną zgodę, to jest wysryw z d--y autora. Taką przerwę się bierze, a jak się wróci przed kompa to trzeba tylko poinformować aby zostało to ujęte żeby przypału nie było że ktoś nie miał żadnych działań na koncie xD
Teraz stawka w tej firmie jest taka sobie bo się nie zmieniła przez 2-3 lata, ale w czasie pandemii taki studenciak robiący po 10h dziennie (z własnego wyboru) wyciągał 260-270 dniówki + premia
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Tzn może być gorzej - nigdy nie wiesz tak naprawdę. Ja w zasadzie przy każdym nowym uni, każdej nowej pracy miałem zupełnie inne wyobrażenie zanim zacząłem i tak po paru miesiącach XD
  • Odpowiedz
@fan_comy: Ja mam w pracy typa co jak ze dwa razy się nie pójdzie wysrać w ciągu pracy to ma dzień stracony XDDD Bym mu zazdrościł, ale ja mm swoje metody o----------a się XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Papier_Toaletowy wszystko co napisałeś się zgadza poza faktem, że kolega z projektu sklepu na L faktycznie musi się pytać o zgodę na bio breaka, a konkretniej TM musi to zaakceptować. Więc kolega zgłasza "halo TM, chcę wziąć bio", a TM zamiast zostawić emotkę "ok" to olewa temat na 1-2h. Dlaczego to tak wygląda? Otóż na tym projekcie mają otwartą linię przyjmującą połączenia więc to nie jest pisemny ticket, który se otworzy
  • Odpowiedz
  • 1
@islander44
@Papier_Toaletowy a do Bio breaka się p---------m bo mema znalazłem w telefonie i chciałem po prostu go wkleić z jakimś opisem wyjaśniającym o co chodzi xD jak już ktoś słusznie zauważył, miesiąc temu też to wklejałem i będę wklejać dalej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz