Wpis z mikrobloga

To napiszcie co robić cwaniaki.


@Qontrol: Dieta, brak jedzenia/znaczne ograniczenie jedzedznia gówna i aktywność fizyczna.

Ale jak widać jesteś jedną z tych osób, dla których zdrowy tryb życia i dieta to czarna magia. Dlatego właśnie w szkołach powinien być przedmiot związany z dietą, bo to nie jest nic trudnego, a ci co nie są w temacie, to uważają to za czarną magię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: ale jaki brak jedzenia? #!$%@? więcej niż przed styczniem.

A tak, dieta to czarna magia bo nie interesowałem się tym szybciej. Więc pytam Ciebie to mi odpisz co i jak zamiast pisać ogólnie.
  • Odpowiedz
ale jaki brak jedzenia?


@Qontrol: brak jedzenia syfu, czyli fastfoodów, alkoholu, słodyczy

A tak, dieta to czarna magia bo nie interesowałem się tym szybciej. Więc pytam Ciebie to mi odpisz co i jak zamiast pisać ogólnie.


@Qontrol: Jesz np. 2500kcal, jak zobaczysz, że waga nie spada, to redukujesz o kilkaset kalorii i sprawdzasz. To wyznaczy twoją normę kaloryczną. Dieta to jakieś 70-90% sukcesu przy odchudzaniau/robieniu masy.

Ściągnij fitatu, wpisuj to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: Głównie jem obiady. Mak czy kebs to 1-2 dni w miesiącu.

Ale nie muszę nic redukować, jem co chce a i tak waga spadła. Więc jem mniej kalorii niż spalam. Czyli chudnę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: I znowu nieee że 1-2 dni tylko mak na śniadanie obiad i kolację. Po prostu wiesmak zamiast obiadu itp.

Głównie moja robi obiady.

Ale od kiedy zacząłem chodzić to apetyt się zwiększył mocno. Wczesniej trochę zjadłem i miałem dosyć. Teraz cały czas bym coś wpierdzielal. A i tak zrzucam kg
  • Odpowiedz
Ale nie muszę nic redukować, jem co chce a i tak waga spadła. Więc jem mniej kalorii niż spalam. Czyli chudnę. ¯_(ツ)_/¯


@Qontrol: jak ci waga spada to przydałoby się też coś ćwiczyć. Jak piszesz, że ważyłeś ponad 130, to jak zejdziesz poniżej 100kg, to będzie strasznie skóra ci zwisała. I radzę liczyć kalorię
  • Odpowiedz
@Qontrol: Radzę uważać ze zbyt szybkim odchudzaniem, mam znajomego który chudł w podobnym tempie i okazało się ze to wywołało u niego cukrzyce, ale poza tym zajebiscie, tak trzymaj! :D
  • Odpowiedz
@vikop-ru: podbijam ( ͡° ͜ʖ ͡°) praca zdalna w domu, wszystko robię po godzinach pracy, buty do wymiany co 3 miesiące ;d rekordowo na razie 47 km w jeden dzień, w tym roku chcę przebić 50, siądzie na spokojnie xD w maju będzie średnia 25k z hakiem. Szkoda, że nie cierpię audiobooków, bo już bym sporo tego odsłuchał przez ten czas ( ͡° ʖ̯ ͡
GeXyt - @vikop-ru: podbijam ( ͡° ͜ʖ ͡°) praca zdalna w domu, wszystko robię po godzin...

źródło: comment_1653124555GGc5VuS1lNeOGa2JsuKmU4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GeXyt: witam kolejnego krokowego swira xD no ja ostatnie buty trekkingowe zajechałem w 5 miesięcy i jestem tym faktem strasznie zbulwersowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°) buty myśliwskie wytrzymywały mi nawet dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz