Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Wszyscy tylko cisną po Glapie, a prawda jest taka, że ile by stóp nie podniósł to za wiele to nie da, bo Mati z ekipą za chwilę rzuca nowy socjal.


@zielonka12: to czemu Glapa nie postawi sprawy jasno na konferencjach? A no tak - bo jest podnóżkiem Kaczyńskiego bez kręgosłupa. Ha tfu na niego i ha tfu na innych, którzy próbują go w ten sposób częściowo usprawiedliwiać
@Godziu73: Oczywiście, że ma nie mówić i Glapa jest winny obecnej inflacji nie tylko przez zbyt późne rozpoczęcie podnoszenia stóp ale także przez pozwolenie na druk pieniądza do finansowania tarcz covidowych.

Sama fatalna walka z już powstałą inflacją to już jednak wina głównie rządu.
@zielonka12: przecież glapa jest na krótkiej smyczy nowogrodzkiej i robi co mu każą, jeśli ktoś uważa że jaszczomp jest samodzielny to chyba się z pewną częścią ciała na głowy zamienił. Po to jarusiowi i jego szkodnikom pisowskim dziadzio, który nie ma nic do stracenia, milionowa pensyjka, blond cichodajki po bokach i morda na kłódkę ma robić co mu powiedzą, a nie tam dbać o interesy Polaków.
@anoysath: @zielonka12: Ja chciałbym się dowiedzieć jaki pomysł na inflację ma opozycja, bo na razie tylko #!$%@?ą, że hurr durr kredyty rosno, wszystko drożeje, a potem głosują za 14 emeryturą.
Ktoś wie?

Nie jestem pisowcem, od razu uprzedzam. Teraz jestem ogólnie zniechęconym wyborcą, który kiedyś był korwiniątkiem.
@BulgarskiTaboret: Hmmm o ile pamiętam jednym z ich pomysłów było zamrożenie WIBORu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem najlepszym wyjściem byłoby w końcu stworzenie prawdziwych kredytów ze stałą ratą w całym okresie kredytowania jak na zachodzie, dać wszystkim z 2-3 miesiące na przejście i wtedy mogą szaleć ze stopami.
@zielonka12: Ach no tak, zamrożenie WIBORu, przypomniałeś mi. Wyborny pomysł XD Czasami mi się wydaje, że PO nie chce tak na prawdę objąć władzy i dobrze im jako opozycja, która "walczy, ale nie może więcej zrobić". I nie mówię tu tylko o inflacji i kredytach. Wizerunkowe strzelanie sobie w stopy mają opanowane perfekcyjnie co było widać np. przy kryzysie na granicy z Białorusią.

ostatnio właśnie słyszałem jak w rodzinie pisior mówił
@anoysath: Wszyscy tylko cisną po Glapie, a prawda jest taka, że ile by stóp nie podniósł to za wiele to nie da, bo Mati z ekipą za chwilę rzuca nowy socjal.


@zielonka12: Glapę należy cisnąć za jego spóźnione działania, oraz standupy gdzie #!$%@? jakby miał zawał (teraz sobie policzcie ile będzie miał lat na koniec drugiej kadencji...).

Z tym co piszesz się zgadzam, #!$%@?ć trzeba i Glape i pisiorów, bo