Wpis z mikrobloga

Przyjechałem wczoraj pierwszy raz na urlop do Polski, chcialem jak najszybciej więc po kalkulacji czasowej i nie tylko zdecydowałem się na podróżowanie busem, wyszło z 13h podróży z przerwami ok. 1.1k km, liczyłem że z przesiadkami samolot wyszedłby z 17-18h bo polska B i wypizdów, ale to mniejsza
W busie oczywiście cała śmietanka emigracyjna, połowa zachlane mordy już, waliło w busie przez nich strasznie, jacyś fizyczni robotnicy głównie gadali o szpachlowaniu i jakieś boomerskie mądrości między sobą, ich sam styl bycia nie do zniesienia, a szkoda k---a gadać, wstyd za takich emigrantów tylko

#niemcy #polska #podroze
#emigracja #praca #pracbaza
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KontoZebyBlokowacSlabeTagi: źle znoszę podróż, kalkulowałem żeby czasowo byla jak najkrótsza, jeszcze nie lubie podróży po nieznanym terenie gdzie nie wiem jak się poruszać i jest mało czasu na przesiadki etc. O ile lotniska w Krakowie i Wawie ogarniam o tyle w Hamburgu nie, sam dworzec kolejowy w Berlinie wydał mi się gigantyczny i kilka minut zajęło mi ogarnąć co i jak xD poradzić poradziłbym sobie na pewno, tylko mógłbym czasowo
  • Odpowiedz
@slapdash: Nie poczulem nic ;p
Poprostu od zawsze bylo wiadomo jak wygladaja tego typu busy. Wiec skoro ktos nie chce jezdzic z holota niech korzysta z innego srodka transportu. Ale widze ze komus zal dupe scisnal o pare euro, wiec zdecydowal sie na jazde busem, wiec nie wiem na co narzekanie ;)
  • Odpowiedz
@Serylek: kiedyś pierwszy raz wracałem z Monachium to pomyślałem sobie że co będę robił z siebie burżuja i latał samolotem taki kawałek skoro jedzie Sindbad, prześpię się w busie i rano będę w domu. K---a jaki to był błąd. Same menele i stare baby w środku, połowa n------a już na przystanku, zanim dojechaliśmy do granicy to kierowca zdążył w-----ć trzech typów bo robili burdy i o coś się pokłócili. XD
  • Odpowiedz
  • 5
@Serylek nie wiem na ile ten post to jest troll, ale pamiętam jak byliśmy ze znajomymi w Amsterdamie i wracalismy z Eindhoven tanimi liniami, to przysięgam że takiego stężenia sebiksów na metr kwadratowy dawno nie widziałem, i to nie takich śmiesznych sebiksów, tylko ewidentnie ciężkich patusów, do tego część była chyba naćpana i oczywiście przez cały lot ciągle coś p-------l i darli mordy i zaczepiali obsługę, dobrze ze akurat siedzialem obok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Serylek: Mój chłopak tak ostatnio miał, już na pierwszym postoju starsi panowie poszli po małpki. Całą drogę gadali o szparagach i pieczarkach. Dosłownie wszystko na temat tego jak poprawnie je hodować, ścinać, jaka to ciężka robota a baba goni do pracy, że przynajmniej przyjedzie to wódy nie brakuje hehe. Masakra ()
  • Odpowiedz
@Serylek: Najlepsze są typy co na wakacje przyjeżdżają tymi gruzami z UK żeby cała wieś widziała. Samolotem to kilkadziesiąt funtów ale trzeba się pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@President_Hubert: to jeszcze da się zrozumieć, bo jak przyjeżdżasz na dłużej to mozesz chcieć mieć swoje auto, żeby móc się przemieszczać już na miejscu. Ale tak, często jest tak jak mówisz, czyli cały rok w----------e kartonu
  • Odpowiedz