Wpis z mikrobloga

Przyjechałem wczoraj pierwszy raz na urlop do Polski, chcialem jak najszybciej więc po kalkulacji czasowej i nie tylko zdecydowałem się na podróżowanie busem, wyszło z 13h podróży z przerwami ok. 1.1k km, liczyłem że z przesiadkami samolot wyszedłby z 17-18h bo polska B i #!$%@?ów, ale to mniejsza
W busie oczywiście cała śmietanka emigracyjna, połowa zachlane mordy już, waliło w busie przez nich strasznie, jacyś fizyczni robotnicy głównie gadali o szpachlowaniu i jakieś boomerskie mądrości między sobą, ich sam styl bycia nie do zniesienia, a szkoda #!$%@? gadać, wstyd za takich emigrantów tylko

#niemcy #polska #podroze
#emigracja #praca #pracbaza
  • 62
  • Odpowiedz
@NexciaK: tak się stało że do pracy mam 15 minut z buta i nie potrzebuje auta na utrzymaniu, ekonomia ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałbym wydać rocznie 2400-3000€ na utrzymanie sensownego auta, to już wolę te pieniądze wydać na sprzęty czy urlop. I tak lepszym nie trudno być od typów z mentalnością menela
  • Odpowiedz
@Serylek: ale co ty się tłumaczysz xD
@NexciaK: zapiekło? Ty nie wykręcaj kota ogonem, bo nie ma problemu w jeżdżeniu autobusem - to normalne. Problem jest w byciu menelem który w tym busie śmierdzi i hałasuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Serylek: raz w życiu jechałem Sindbadem z Niemiec gdzie pół autobusu było #!$%@? takimi patusami. Ja #!$%@?, jakbym odkrył nowy gatunek ludzki który myślenie zastępuje tanim piwem zagryzanym kiełbasą...
  • Odpowiedz
@Serylek: Też raz byłam zmuszona jechać busem z Niemiec do Polski b. Mam identyczne odczucia. Wszyscy śmierdzą alko, drą mordy, gadają o szpachlowaniu i ile odłożyli.
  • Odpowiedz
@President_Hubert: nawet jakbym miał kiedyś auto to i tak nie widzę sensu tutaj 12 czy 15h jechać, już wolę zapłacić żeby ktos mnie zawiózł, raz ze wyjdzie taniej a dwa nie musze byc skoncentrowany tyle godzin
  • Odpowiedz
@Serylek: to nawet nie jest kwestia środka transportu- ostatnio miałam przesiadkę w Amsterdamie w piątkowy wieczór (powrót z delegacji) i ludzie wsiadając darli mordy, czesc naraba, jeden ziom rzucał chamskie komentarze do czarnoskórego gościa z cabin crew bo mu kazał plecak wrzucic pod siedzenie. czułam sie jakbym jechała polregio przed długim weekendem.
  • Odpowiedz