Wpis z mikrobloga

Na wielu aktywach doszliśmy do pierwszych psychologicznych poziomów, rynki ,,wybroniły" tygodniówki

Obserwując z boku różne grupy, nawet wśród niedzwiedzi pojawiły się narracje o chwilowym odbiciu do magicznie wyznaczonych (niczym #!$%@? grek wyznaczający znaki zodiaku) linii wsparcia i poziomów, a potem już tylko dół

Wiele może się wydarzyć, wyleszczani od stycznia są zarówno jak moonboye jak i dumbboye, niespodzianek będzie jeszcze więcej, zobaczymy czy Ray Dalio się mylił

Kryzys? Prawdopodobne
Spadki? Możliwe
Hotel? Trivago

Trzecia godzina niedźwiedź chrapie...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ekonomia #gielda #finanse #kryptowaluty #geopolityka #kryzys #nieruchomosci #edukacja #usa #waluty #inwestujzwykopem
źródło: comment_1652634140mSxDx6HMqyAMgrSWVMVZ90.jpg
  • 25
@WiktorekS
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i wleciałeś że market zawsze up,
Kto powiedział że po 30% spadku lecimy na ath i kto powiedział że ,,bessy" są krótkie

Prosty przykład że po 1929 wracaliśmy 20 lat, a od tamtego momentu nie było crashu który był porównywalny, a taki amazon z bańki dotcomowej 10lat wracał do swoich łask

Bańka na wszystkim mała korekta i lecimy dalej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zjadaczszyszek3000: byku, nie znasz historii. Depresja gospodarcza wydarzyla sie tylko raz i to ze wzgledu na dzialania rzadu, ktory przestal wydawac kase przy krachu i zaczal ja chomikowac.

Tamta sytuacja pokazala nam ze w przypadku takiego krachu rzad nie mose zaprzestac inwestycji.

Juz nigdy wiecej w historii rzad USA nie popelnil tego bledu, to i nigdy juz nie miales depresji finansowej.

A ze bessy sa krotkie to juz historia. Srednio trwaja
@WiktorekS
Byku,
Nikt nie mówi o żadnej depresji gospodarczej, odpowiadasz na rzeczy których nikt nie pisał

Jeśli zatem nie znam historii powiedz mi które bessy liczysz że średnia daje wynik 1rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podoba mi się twoja narracja jak po 2 letnim wystrzale myślisz że rok spadków i lecimy dalej up, szczególnie gdzie trzeba ściągać piniądz z rynku
@WiktorekS
Jeśli ty podajesz 1 lepszy link z google to naprawde nie mamy oczym rozmawiac, czekam na analize szczegółową i jakieś dane a nie wpisanie 5 słów w google

Oczywiście że jest związek przykład amazona z bańki dotcomowej, prosta zależność im mocniej coś rośnie tym mocniej spadnie, to są podstawowe informacje rynkowe i analizy,
Za mało coś tej historii i analizy lat poprzednich
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam
@zjadaczszyszek3000: jezeli nie znasz strony seekingalpha to mam nadzieje ze w ogole nie inwestujesz w amerykanskie akcje.

Wystarczy kliknac w link z skrina wyzej i masz rozpisane wszystkie bessy, wraz z datami od kiedy do kiedy trwaly, wyliczeniami sredniej itd. nie jest to takie trudne (klikniecie w link i przeczytanie artykulu), sprobuj kiedys.

Oczywiście że jest związek przykład amazona z bańki dotcomowej, prosta zależność im mocniej coś rośnie tym mocniej spadnie,
@WiktorekS
Oczywiście że znam tylko jak podajesz dane to konkretnie a nie screeny z google

Podałem jeden przykład z miliona? Jakiego miliona, mam ci rozpisywać wszystkie przypafki firm które latami dochodziły do siebie po #!$%@?ęciu na rynkach?

Oczywiście że za korektami stoją mogą stać poważne argumenty, nie ma czegoś takiego że coś sie zdarza z niczego, coś nagle jebło od tak o

Na jakiej podstawie mi wmawiasz że ja coś wróże i
@zjadaczszyszek3000: a co mnie obchodzi jak sie rynek zachowuje skoro te wahania to spekulanci robią, a my jesteśmy inwestorami. Kupuje się po jebnięciu. Gospodarki jeszcze nie jebły. Jak jebną, będzie kryzys to wtedy. Teraz trzeba akumulować gotówkę: w postaci dolarów lub franków.