Wpis z mikrobloga

  • 177
Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Babojadek - Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poz...

źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg

Pobierz
  • 574
  • Odpowiedz
chłop pojechał może na obiad do mamy a P00lka od razu zamki wymienia


@lazysoul: No wiadomo mamusia na pewno lepiej gotuje. Loda też pewnie lepiej robi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@losowynick13 No wysł#!$%@? waszych opinii, tylko aż nie chce mi się wierzyć w to ze uważacie ze postąpi dobrze uciekając od konfrontacji xd


@Babojadek: nie postapil dobrze, ale wymiana zamkow? Jezeli opka konczy ponad roczny zwiazek po posprzeczaniu sie o pare rzeczy w ciagu tygodnia to chyba dobrze, ze facetowi opa oszczedzila czasu.
  • Odpowiedz
Pomijając fakt, że to oczywisty bait to nie wiem kto gorszy byłby irl, taka jebnięta laska czy jeszcze gorsze simpy broniące jej dziecinnego zachowania xD
  • Odpowiedz
@Babojadek: szczerze? Jedno i drugie jest siebie warte. On nie powinien zawijać mandżur tylko stawić czoła problemom, a Ty nie powinnaś zmieniać zamków. To normalne, że po mieszkaniu razem po jakimś czasie zaczynają się przynajmniej chwilowe, konkretne dymy.
  • Odpowiedz
@Babojadek: slyszalas o tej amber heard i johnym deppie? Teraz maja dosc medialny rozwod. Generalnie dziewczyna pozywana jest i przedstawiana w negatywnym swietle. Z nagran rozmow wynika podobne zachowanie jak u Was - chlop osiagal apogeum cierpliwosci i zamiast kontyunowac konfrontacje wybieral ucieczke od zony (nie do mamusi, ale m.in. do lazienki ;)) a ta psycholka nie potrafila odpuscic i dopuszczala sie przemocy psychicznej i fizycznej, byleby dalej eskalowac. Brzmi znajomo?
  • Odpowiedz
@Babojadek: nie wiem, tak patrzac z zewnatrz od razu mi sie nasunelo ze ostatnio babe co nie pozwalala uspokoic emocji w klotni widzialem/slyszalem tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz