Wpis z mikrobloga

@sylwek2k: ok, dostałem wycenę 250zl we Wrocławiu niestety nie mogę rozstać sie z tym elementem na dłużej niż 3 dni (przesyłka itp zajmie ok tygodnia), uznałem ze w Warszawie zrobie to w podobnych kwotach i szybciej.
  • Odpowiedz
@jefedecocina: zaprojektuj to sam, nikt ci tego nie zaprojektuje za darmo ani nie zeskanuje bo profesjonalny sprzęt do robienia tego kosztuje gruby hajs. A ty sobie możesz odpalić fusion 360 i potem z gotowym plikiem zlecić komuś druk, tak będzie najtaniej ale potrzebujesz dobrej suwmiarki z dokładnością 0,01-0,03mm
  • Odpowiedz
@jefedecocina: mirku nawet jeśli zaprojektujesz to sam, to jezeli pójdziesz do normalnej firmy zajmującej się drukiem 3d to nie sądze żebyś dostał oferte mniejsza niż 200zł. Jeżeli chcesz to zrobić w jakiejś sensownej kwocie to musisz ogarnąć sobie mireczka drukarza. Ja mógłbym ci pomóc ale jestem z Śląska.
  • Odpowiedz
@wibr: Hej zrobiłem jakieś obejście tego problemu, wyglada paskudnie ale działa, wiec na ten moment temat jest wygaszony. Czy zajmujesz się drukowaniem czy także projektowaniem (pytam na przyszłość bo nie wiem jak długo będzie działał ten patent)?
  • Odpowiedz
Tak, chociaż w tym konkretnym przypadku nie będzie taniej niż gotowy zestaw (teraz niedostępny) - sporo elementów wymaga zaprojektowania plus zakupienie zbiornika na napój, bo domyślam się, że w środku jest bukłak (a przynajmniej powinien być ze względów bezpieczeństwa/higienicznych).
  • Odpowiedz