Wpis z mikrobloga

@blyatmani: troche już z lekkim uśmiechem reaguje na to co piszecie o pedofilii.

Papież w stolicy był odcięty od informacji, gdy wyjeżdżał z kraju naczelnym problemem kleru była współpraca z SB oraz gwałty i molestowania w seminariach - ponieważ to przez sypialnie w polskim KK robiło się i robi dalej karierę.

Pedofilia to zaś temat najgorszej klasy i niewygodny, ponieważ upadla ofiarę i dyskredytuje oprawce w oczach ludu, a w latach
@Proba_Ratowania_Poziomu: Jesteś naiwny skoro wierzysz, że nie znał skali problemu. Skali problemu w Polsce - ok. Ale w Irlandii okres ujawniania prawdy miał miejsce w latach 90. Tam było kilku tysięcy pedofilów, a cały irlandzki episkopat systematycznie tuszował przestępstwa. Jak to wszystko rozsypało się, to cały świat o tym dyskutował. I co, Jan Paweł II nic nie wiedział, co się dzieje? Był tak głupi, że uważał, że tylko w Irlandii doszło
@BapitanKomba: xD

Troszkę o tym przeczytałem, troszkę tematu liznałem trochę bliżej, i będziesz mi pisał, że jestem naiwny. LOL.

Lata 50,60,70,80,90 to lata bez masowo dostępnych danych o przestępczości, to lata gdzie KK był nietykalny na całym świecie.

Dobrze, że są wykopki takie jak Ty, oświecone - wiedzące wszystko, z internetu.