Wpis z mikrobloga

Ma ktoś konto w Nest Banku? Jakie macie z nimi doświadczenia?
Nie powiem - lokata 5% kusi, bo aktualnie piniondz mi w ogóle nie pracuje, ale jakoś wizerunek banku mnie trochę przeraża przed włożeniem kasy ( ͡º ͜ʖ͡º) strona www wygląda jak zrobiona przez studenta pierwszego roku informatyki, konsultant w mailu na zapytanie odpowiada mi per "ty" xD Jakby przywykłem do trochę innych standardów w takim sektorze.

#nestbank #banki #bankowosc #lokaty #oszczedzanie #oszczednosci #pieniadze #kasa
  • 9
@EmANDeM: bank, jak bank. Ważne, że do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro można spać spokojnie, bo jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Wygląd, obsługa, to już kwestia gustu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Przy czym w Nest Banku żeby dostać te 5% w skali roku, to musisz się trochę nagimnastykować - założyć konto, spełniać warunki aktywności, żeby te oprocentowanie było naliczone. Tymczasem w Getinie można założyć lokatę 5% w
@EmANDeM: Używam od czasu jak nazywał się Smart Bank. Bez zastrzeżeń o ile nie potrzebujesz chociażby przelewów na telefon. Takie spoko podstawowe konto bankowe
@EmANDeM: Nest Bank ma świetną ofertę dla klientów indywidualnych (podstawowe operacje za 0 zł, bez warunków) oraz konta dla spółek (podstawowe operacje za 0, zł bez warunków.

Mają też spoko infolinię i obsługę w placówkach. Brakuje mi jedynie przelewów na numer telefonu BLIK.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EmANDeM: tez mogę polecić, 4 lata tam mam konto, obecnie wiecej z AION'a korzystam bo mam za free premium, ale nigdy na nest nie miałem powodów narzekać. Reklamacje blyskawiczne, zwrot środków przed zakonczeniem procesu i wewntualny 'odbiór' jak by nie było podstaw, większość potrzebnych usług za free. Blik działa, apka działa raczej stabilnie, przynajmniej ta mobilna. Sam bank też nie miewa niedostępności poza nocnym maintenecem anonsowanym z wyprzedzeniem.

Nie jest to
@EmANDeM: Są #!$%@? technologicznie, po ponownym założeniu konta miałem te same hasła i obrazek weryfikacyjny xD i appka mobilna tak samo była zablokowana. Żeby coś załatwić musiałem dymac do banku bo nie mieli mojego podpisu (zakładałem przelewem) i potwierdziłem wzór swojego podpisu swoim podpisem xD
Niemniej jest to bank który rucha najmniej ludzi, ogarnąłem wszystko co trzeba i wrzuciłem na te żenujące 3,5% na nest oszczędności - na bezrybiu i rak