Wpis z mikrobloga

Kredyciarze mają krew na rękach
Każda osoba, która zadłużyła nasze państwo, rozwalila gospodarke swoimi zachciankami o własnym mieszkaniu, powinna skonczyć w sztumie. A co w tym czasie robią kredyciarze? Chodzą uśmiechnięci po ulicy, i śmieją się. Śmieją sie prosto w twarz z ludzi którzy nie chcieli sie pakować w kredyt pod korek na 30 lat. Wczoraj widziałem na przystanku jednego kredyciarza, który krzyczał do normalnego człowieka że on jest kimś. Gardzę takimi ludźmi
Ale już niedługo. Jeszcze nasz jaszczomp pare razy podniesie stópki, i zobaczą jak ich klitki będą wisiec na otodom, za pół ceny. Już czekam na ból dupy kredyciarzy xDDDDD
Zacznie sie wielka wyprzedaż tych ich kurników na Targówku, które kupili za 10k z metra. Pamietajacie moimi mili, gdy będziecie kupowac mieszkanie od kredyciarza za 5k z metra, nie zapomnijcie napluć mu w twarz, aby pamiętał że jest zerem
#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 13
@kebab_z_kota: to bierz kredyt, ale musisz mieć świadomość, że tym samym przyczyniasz się do upadku Rzeczypospolitej
Kredyt hipoteczny to dzisiejsza targowica. I kraj może upadnie, ale twoje plugawe czyny będą wiecznie wypominane
@Ateeeny: A co powiesz o obligacjach skarbowych?

Obligacje są w uproszczeniu tworzone przez państwo a ty je spłacasz w podatkach i przez inflację.
Kredyty na mieszkania są spłacane przez osoby prywatne.

Kto cię bardziej rucha w dupę?
@Ateeeny: Dziecko zajmij się szkołą bo takich bredni nikt powyżej 12 latka nie wypisuje. No chyba, że jest z konfederacji to jeszcze można uznać, że żółte papiery cię usprawiedliwią.

Jestem pod wrażeniem. Pomimo puchnięcia mojej #czarnolisto zawsze znajdzie się jakiś as, który pokona poprzednika i podbije stawkę