Wpis z mikrobloga

chodzi mi o to, czy na nich prawnie jakoś nie ciąży obowiązek powrotu, a nie co oni o tym sądzą, widząc ich zachowanie można się domyśleć co o tym sądzą
@Prusti: czyli można uciec jak za przeproszeniem szczur do innego kraju, żeby uchylić się od obowiązku służby? to nieźle, to po co się o nich martwić jak sami mają to w dvpie( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kacpervfr: no jak, musi być jakaś gotowa rezerwa, cały czas sprzęt dostają, szkolić ich i niech walczą, wszyscy ich wspierają a tutaj z browarami beztrosko po mieście latają, coś nie halo
Co do argumentów, że się boją- jasne, że to normalne, kto by się nie bał, ale to nie tłumaczy takiej postawy.
Jeden na oko 20 parę lat przede mną w biedrze 0.7 brał, kolejny piwka( ͡° ʖ̯ ͡
@Ogar_Ogar: mają zasilić szeregi ludzi gotowych do walki, sprzęt dostają cały czas, Biden powiedział, że będą dostawać sprzęt cały czas, w trakcie tych starć z użyciem artylerii na pewno niestety będzie lub już jest sporo poszkodowanych.
Przecież na nich ciąży obowiązek służby, zgadza się? To co oni tu z alkoholem sobie beztrosko śmigają?
To będąc w wieku poborowym nie ma się obowiązku służby jeśli nie miało się styczności z wojskiem? Są
@aa-aa: a dlaczego mieliby walczyć? Ja w razie czego pozostawiłby to: takim jak ty oraz żołnierzom którzy za to biorą pieniądze. Oni są od tego jak dupa od srania żeby mnie bronić po to żebym ja mógł żyć w spokoju i pić sobie to piwko z biedronki o którym piszesz (mimo że nie piję;))