Wpis z mikrobloga

#peptydy #mirkokoksy #mikrokoksy #suplementy #zdrowie #regeneracja Mireczki, ktoś to próbował już może? Bo to nowość podobno - Moja lekarka która się jara takimi rzeczami, mi o tym powiedziala i ona testuje na sobie i męzu i że niby mają wiecej energii itp. troceh drogie w dodatku niby najlepiej jesli się bedzie zażywać od razu te 3. To jest jakiś kompleks peptydów czy coś takiego - zalaczniki w komentarzu. Wpiszcie sobie nazwę formy zeby wejsc na ich stronę.

Ja się zastanawiam, zeby spróbowąć, jak ktos chce to moge poinformować potem, to niech napisze w komentarzu.. jak nie zapomne to dam znać, o ile oczywiscie to kupie :)
ZawzietyRobaczek - #peptydy #mirkokoksy #mikrokoksy #suplementy #zdrowie #regeneracja...

źródło: comment_1652016129Or9dCELidALRX5VNV8Clue.jpg

Pobierz
  • 10
@Kasahara: Czyli nie są tak inwazyjne? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mniejsze efekty ale też mniejsze skutki uboczne?
@zarev mnie zainteresowało, teraz tylko zweryfikować czy to syf czy nie u Kasahary xD ostatnio mam dużo na głowie i mniej siedzę w tematach silownianych ale może fajnie podziała na co dzień i przy okazjonalnych treningach

Krótki research w google mówi o braku skutków ubocznych, ale nie wiem czy można
@maciej__:

Raczej bez większych skutków ubocznych jednak działanie to jest na pokroju suplementów, a są drogie.No chyba, że mówimy o HGH lub Insulinie bo to tez peptydy ( ͡° ͜ʖ ͡°)