Wpis z mikrobloga

Co tam baroni inwestycyjni w nieruchy? Stopy już 5,25, tak tak, wiem "nieruchy nigdy nie spadną, są stabilne hehe..." przecież tak powiedział Ździchu przy wódce no i to cała wasza wiedza inwestycyjna. Świętuję jak zwykle dzisiaj doj...anie kredyciarzom. Jest to kara za naganianie na takruchy, kłamstwo, że mieszkania tylko rosną i cwaniakowanie, chociaż nie ma się żadnej wiedzy inwestycyjnej i działa tylko na chłopski rozum. Teraz śmiało, obrzuccie mnie błotem. Widzimy się za miesiąc przy kolejnej podwyżce. #!$%@? w dupę słowo: "mieszkania". Jak ja go #!$%@? nienawidzę.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #stopyprocentowe #ekonomia #finanse #inwestowanie #inwestycje
  • 19
@kfpwa: Tak? W lepszej sytuacji? Jak podnoszą stopy o 100 pb to rata rośnie o 1 procent tak? Inflacja CPI to 12 z hakiem. Raty kredytów wzrosły już kredytobiorcom prawie dwukrotnie. To jest to ich "wygranie życia" i dewaluacja. Zacznijcie myśleć, a nie powtarzać slogany.

Poza tym kredytobiorca oprócz dwukrotnego wzrostu raty kredytu musi jeść, grzać w domu i tankować tak jak osoba bez kredytu, więc dostaje od kredytu i od
@Ynfluencer: zarządzanie krajem to nie jest jakaś tam zabawa w bycie sołtysem że musisz zadbać o to żeby każdemu na wsi było ciepło i wódeczka była i wgl każdy ma być szczęśliwy. To jest poważna analiza problemów, kto może zyskać, kto może stracić, kogo możemy zabić żeby więcej ludzi przeżyło. Zamordowaliśmy 100 tysięcy Polaków tylko i wyłącznie po to aby chronić się przed potencjalną śmiercią większej ilości polaków. Jakoś nikt teraz
@jonzi: Już miałem kilka propozycji odkupu od osób, które nie dają rady oraz promocji u developera, ale poczekam aż ich bardziej #!$%@? i będą błagać na kolanach.

Ja mam czas i gotówkę. Nie muszę się spieszyć.
Zacznijcie myśleć, a nie powtarzać slogany.


@Ynfluencer: A czy np. przeliczenie wszystkiego na umowne bochenki chleba nie jest myśleniem? Bo wtedy wychodzi, że przykładowy kredyciarz oddał 500 bochenków, a jego dług spadł w tym samym okresie o 1000 bochenków.
@Ynfluencer: Wszystko jest git, wynajem w górę, a jedyne co mam w kredo jest na stałej. Jeśli wynajmujesz ode mnie to spokojnie, nie jestem bucem i nie podniosę Ci czynszu jak już jesteś u mnie jakiś czas