Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: nom, Chiny słyną z doskonałej jakości produktów, a komunistyczne rządy słyną z podawania wiarygodnych danych na temat wszelkich swoich planów piecioletnich
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

Podobnie jak nasza wspaniała Izera która kupiła platformę od Geely

Wiedziałem ile żre Smart na tej platformie, podziękuję

polecam

W życiu nie kupię chińskiego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@SUBAGAZI: To już pytanie do Bloomberga ale wystarczy odpalić pierwsza lepsza chińska mapę na której są zlokalizowane publiczne ładowarki. Obecnie jest ich w Chinach około 5 milionów.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike ale bloomberg nie analizuje danych tylko przepisuje je z danych podawanych przez władze. Chyba że serio myślisz że w tej agencji prasowej mają typów którzy umieją wyliczyć ilość ładowarekw każdym kraju a zaraz potem przeanalizować planowane zbiory kukurydzy w poszczególnych krajach xD

Jedyne wysokiei jakości produkty z Chin to te które opierają się na licencji i know how #!$%@? z zachodu. Zachod przestanie patrzec na okradanie z licencji przez palce to
  • Odpowiedz
nom, Chiny słyną z doskonałej jakości produktów, a komunistyczne rządy słyną z podawania wiarygodnych danych na temat wszelkich swoich planów piecioletnich


@SUBAGAZI: Nawet jak na prawdę powstanie połowa. A działać będzie połowa z tego to i tak będą liderem, którego nie będzie jak gonić.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: no dzięki mordko za pozdrowionka, byłem tam, widziałem hordy robotników w fufajkach jak w workutłagu i kamery na każdym skrzyzowaniu, no, chociaż najbardziej podobały mi się jednak dziewczęta;)
  • Odpowiedz