Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
@cwlmod: Mówicie tu o kulturze jazdy. Dla mnie brakiem kultury charakteryzują się #!$%@?ący. Jadę prawym pasem, 140 na liczniku - na lewym pasie gna samochód, a przede mną coraz bliżej tir. Nie chcąc się przed niego wciskać daje wcześniej lewy kierunek. Gdzie jego uprzejmość, żeby mnie wpuścić - przecież ktoś z nas będzie musiał hamować. Dlaczego ja nie łamiąc przepisów muszę, a on nie?

Mówię to z perspektywy osoby pracującej
  • Odpowiedz
Gdzie jego uprzejmość, żeby mnie wpuścić - przecież ktoś z nas będzie musiał hamować. Dlaczego ja nie łamiąc przepisów muszę, a on nie?


@eminent: Hmm mniej więcej tam gdzie mózg pokpoka czy w dupie, a każdy ma swoją. Ja jak zobaczę że dojeżdżasz do innego auta to zwolnie by cię wpuścić, ale patokierowca tego nie zrobi. Zamiast uczyć ludzi jak jeździć szybko i bezpiecznie (to nie znaczy bardzo szybko) to
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Pośmiejmy się z @cwlmod, który uważa, że limit prędkości go nie obowiązują.

Masz zasrany obowiązek jechać mniej niż 140. Koniec.
  • Odpowiedz
@Marynowane_Gowno bardziej chodziło mi że w lesie jedzie jedno auto za tobą i można mu jakoś tam ustąpić z, to czy zjeżdżając czy szybciej o 5km/h wyprzedzając. Na autostradzie zjedziesz za tira i potem na lewy nie wjedziesz. Ale masz rację lepiej i tu i tu trzymać się limitu..policz sobie na przykładzie 100km - 75km autostrady i 25km poza czas jazdy wg przepisów a czas jazdy przekraczając 10-20km/h. Myślę że przestanie
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ja pierwszeństwa nie wymuszam, ale nie mam zamiaru dodawać gazu bo panicz #!$%@? lewym 160-180. Jadę na tempomacie i mam wyjebongo. Kamerkę z tyłu mam - jak dojedzie pod zderzak i będzie mrugać to mogę jeszcze w odpowiednie miejsce nagraniem się pochwalić. (-:
  • Odpowiedz
nie powiesz mi chyba że wyprzedzanie z różnicą 2 km/h jest super bezpieczne.


@Marynowane_Gowno: co jest w tym niebezpiecznego? I co jest bezpieczniejszego w wyprzedzaniu 200 km/h na drodze z ograniczeniem do 140 km/h?
Całe twoje argumentowanie polega na takim "no biję żonę, ale tylko dwa razy w tygodniu i jak zasłuży, więc jest ok".
Mówisz o absurdach, ale stanie na czerwonym świetle, kiedy akurat nic nie jedzie też można
  • Odpowiedz
Poza tobą i pokpokiem nie ma tutaj patologii


@cwlmod: ty tam dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dwudziestoletnim bmw nie masz tempomatu i się prujesz, że ktoś sobie jeździ na #!$%@? xD
  • Odpowiedz
To nie sa absurdy tylko ramy życia społecznego.


@cwlmod: tak samo jak ograniczenie prędkości? Czy jednak przepisy drogowe już nie są ramami, bo nie można e36 w gazie #!$%@?ć? xD
  • Odpowiedz
@pokpok Staremu na wrotkach #!$%@? blokujesz. Jak tu niby prowadzić jakąkolwiek dyskusję jak wy nie rozumiecie co się do was pisze? Przeczytaj moje ostatnie komentarze to się dowiesz w jaki sposób blokujesz.

@Gorbo2004 Mi to się akurat nie spieszy bo na autostradzie jeżdżę średnio 120- 140 i nie potrzebuję szybciej. Przywalam się tylko do wyprzedzania bo wiem że za +10 to nawet policja nie zatrzymuje, ale na wykopie to by
  • Odpowiedz