Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@axelrodi: To jeśli to wiesz to czemu się dziwisz, że ktoś nie chce łamać przepisów dla jakiegoś dzbana na drodze co sam potulnie robisz i jeszcze to pokrętnie tłumaczysz sobie?
To jeśli to wiesz to czemu się dziwisz, że ktoś nie chce łamać przepisów dla jakiegoś dzbana na drodze co sam potulnie robisz i jeszcze to pokrętnie tłumaczysz sobie?


@m0rgi: Już wyżej udowodniono, że troska OPa o przepisy jest wybiórcza i dotyczy tylko ograniczeń prędkości.

Ja rozumiem, że ktoś może nie chcieć łamać przepisów. Tylko po co w takim razie wyprzedza auto jadące 2km/h wolniej, zamiast zejść te dwa oczka na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I to nie to, że ja komuś wjeżdżam przed maskę. Sprawdzam czy kogoś nie ma na pasie i wyprzedzam o te 10-20km/h więcej, ale nie - goście w audi i BMW muszą napierdlac mi długimi jakby to w czymś miało pomoc. Odwracam lusterko w takiej sytuacji by mnie nie raziło i wyprzedzam tylko już wolniej xD Oczywiście gdy ktoś jest normalny to ja też jestem dla niego normalny i staram się od
@m0rgi: Jesli wydaje ci sie ze przekraczanie predkosci podczas wyprzedzania to cos złego to gratuluje życia jako płatek śniegu. Musi ci byc ciężko w życiu z takim głupim podejsciem
@Holzlevsky: Odpowiedzialny rząd? Chciałeś powiedzieć ze jestes cebulakiem, ktory niczego nie potrafi z urojeniami dot. Bezpieczeństwa i chcesz by lepsi kierowcy musieli jezdzic na równi z lamagami jak ty?( ͡° ͜ʖ ͡°)