Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
@pokpok: dostaniesz w końcu w pysk na trasie i tak się skończy rumakowanie xD ale spokojnie, wiemy ze tak tylko piszesz, a jak ktoś na ciebie spojrzy to spuszczasz łeb jak ciota
  • Odpowiedz
co tu sie porobilo w komentarzach, ten portal widzial rozne wolty, ale bronienia jadacych zderzak w zderzak i mrugajacych swiatlami jeszcze nie widzialem xdd


@KasjuszHasta: Wskaż kto broni siedzących na zderzaku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dostaniesz w końcu w pysk na trasie i tak się skończy rumakowanie xD ale spokojnie, wiemy ze tak tylko piszesz, a jak ktoś na ciebie spojrzy to spuszczasz łeb jak ciota


@Jamniki2: Masz jakiś problem z emocjami czy co? Nikomu się wpysk nie daje tylko zgłasza na policję i wyśmiewa w necie
  • Odpowiedz
@axelrodi: Złoto za ten screen. Właśnie przez takich debili są wypadki, jak ktos uwaza na innych, ma oczy dookoła głowy i nie jest samolubnym bucem to od razu wzrasta poziom bezpieczenstwa. Ale hurr durr predkosc winna, a nie idiotyczne zachowania.
  • Odpowiedz
Tak. Ty jesteś bordo. Zajmujesz sie pisaniem głupich komentarzy na wykopie. Ty nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Co jest Sebciu, zesrałeś się bo jesteś jednym z tych co to szybko ale bezpiecznie, a i lubią mignąć długimi gdy na lewym pasie ktoś leci poniżej 180 km/h bo lewy pas to nie kółko różańcowe? Życzę szybkiej eliminacji z ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
Lewym pasem na autostradzie kierowcy powinni poruszać się w sytuacji kiedy wyprzedzają inny pojazd lub omijają przeszkody. Kierowca nie powinien zajmować lewego pasa, nawet w przypadku kiedy porusza się z maksymalną dozwolona prędkością


@Posejder: kiedy zaczyna się wyprzedzanie a kiedy kończy? Czy "#!$%@?" jadący cały czas lewym 180 wyprzedza wszystkie samochody, które są na prawy? Czy samochód jadący 100m przed nim na prawym jest wyprzedzany? Czy samochód jadący 200m przed nim
  • Odpowiedz
Ja jak wyprzedzam na tempomacie i ktoś się zbliża to po prostu wciskam pedał gazu, ale ja nie jestem bucem ¯_(ツ)_/¯


@axelrodi: co w tym bucowatego? Ograniczenie na autostradzie jest 140. Nie mam zamiaru ulatwiać przestempcom #!$%@? 160+ i narażanie mojego życia
  • Odpowiedz
Co jest Sebciu, zesrałeś się bo jesteś jednym z tych co to szybko ale bezpiecznie, a i lubią mignąć długimi gdy na lewym pasie ktoś leci poniżej 180 km/h bo lewy pas to nie kółko różańcowe? Życzę szybkiej eliminacji z ruchu drogowego.


@Disegno: Hehe typowe zesranie się bordo( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie to typowe że 99% bordo nie potrafi myśleć i jak typowe głupki odbijają się od
  • Odpowiedz
kiedy zaczyna się wyprzedzanie a kiedy kończy?


@2mack: Ale po co ty o tym piszesz? Próbujesz rozwinać poboczny merytoryczny wątek gdy główna dyskusja tyczy się nie zachowywania się jak zjeb? Daruj sobie, bo to nie ma sensu, choć jest warte dyskusji ale nie tutaj
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że jeżdżę 180km/h i nie muszę migać długimi ani podjeżdąć ci pod zderzak.


@cwlmod: Ja dorzucę od siebie, że jeżdzę 140km/h i mi nikt nie miga światłami XD Wystarczy trochę myślenia i uprzejmości, a do tego brak szeryfowania i zbawiania świata.
  • Odpowiedz
co w tym bucowatego? Ograniczenie na autostradzie jest 140. Nie mam zamiaru ulatwiać przestempcom #!$%@? 160+ i narażanie mojego życia


@paul772: To, że wyprzedzanie które trwa minutę nie jest ani legalne ani bezpieczne. Dodatkowo popełniając wykroczenie nie stajesz sie przestępcą, a jadąć 160 nie powodujesz zagrożenia na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mam nadzieje ze to sa heheszki xD


@paul772: Nie są. Ja zawsze jak widzę, że ktoś na autostradzie za mną zachowuje się w jakiś dziwny/niebezpieczny sposób to pozwalam się mu wyprzedzić, żeby pojechał w #!$%@?, albo żebym go chociaż widział bez patrzenia w lusterko.
  • Odpowiedz