Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pokpok: Wyskrobki jak zwykle w formie. Bronią zderzakowców co wjadą ci zaraz w dupę. Brawo. Jeszcze dużo czasu musi minąć, zanim na polskich autostradach będzie jakaś elementarna kultura.
  • Odpowiedz
  • 0
@pokpok pierd muchy jest bardziej wartościowy niż twój wpis.
Przy takich prędkościach chcąc się posunąć do przodu o 30 metrów, czyli wyprzedzić, potrzebujesz minuty wyprzedzania.

Czyli debil
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Wjeżdża pod maskę innemu kierowcy. Napisał ze nie bedzie patrzył czy 50 metrów od niego ktos jedzie, a tak sie akurat składa ze minimalna odległość miedzy autami przy 140 to powinno byc 76 metrów ;)
  • Odpowiedz
Hehe pozytywnie zaskoczony jestem komentarzami i zgaszeniem opa, toskycznego kiepa. Chyba mu inni kierowcy nie pomogli , bo kuja do testów gimnazjalnych xD
  • Odpowiedz
@KasjuszHasta: nikt nie broni poganiaczy, tylko krytykuje januszerke i blokowanie lewego pasa.

Raz już opisywałem janusza przyklejonego do lewego pasa jadącego "przepisowo". Jechał tak przepisowo, że siadał na zderzak, mrugał kierunkowskazami i odbijał od lewej do prawej.
ALE TO PRAWDA, nie przekraczał dozwolonej prędkości. Gdy go zacząłem wyprzedzać prawym pasem, to nagle zaczął przyspieszać i odstawiać małpie tańce.

Jak to ktoś kiedyś powiedział: "nie zabija prędkość, a nagła jej zmiana". Większe zagrożenie stworza ktoś wpieprzający się przed maskę i blokujący innych, niż ktoś chcący jechać olaboga
  • Odpowiedz
ebie mnie serdecznie, że masz sraczkę


@pokpok: Ale jaką sraczkę? Ja cierpliwie czekam, wyprzedzam takiego gagadka i zwalniam do 139. #!$%@? mnie że masz tempomat. Ja nie mam i mogę zwalniać kiedy mi się podoba (i przyśpieszać jak widzę, że się gotujesz do wyprzedzania).

bo chcę jechać 140


@pokpok: A ja wolę 139 tuż przed twoim zderzakiem.
  • Odpowiedz
@pokpok weź mnie nie #!$%@? nawet. Czego to niby dowodzi? Statystki sobie poszukaj a nie rzucasz jakimś randomowym wypadkiem. Niczego to nie dowodzi poza twoją głupotą i ignorancją.
  • Odpowiedz