Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
Ja dorzucę od siebie, że jeżdzę 140km/h i mi nikt nie miga światłami XD Wystarczy trochę myślenia i uprzejmości, a do tego brak szeryfowania i zbawiania świata.


@axelrodi: Ale do tego trzeba mieć IQ na poziomie średniego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też jak widzę, że ktoś dojeżdża do innego auta i zaraz ma zacząć wyprzedzać to puszczam gaz lub lekko przyhamuję. No ale te dzbany, przecież
  • Odpowiedz
O tobie miedzy innymi. Uzywasz dlugich w takich sytuacjach? Jedziesz na zderzaku wywierajac presje? Pytam, bo chce sie uczyc od dobrego kierowcy.


@onuceSzatana: Jak możesz mówić o mnie skoro zadajesz takie pytania?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saviola7: Jak to jest, że od momentu gdy człowiek staje sie zmotoryzowany to wszędzie musi #!$%@?ć a przed posiadaniem samochodu potrafił wyjść wcześniej i być wszędzie na czas?
  • Odpowiedz
@pokpok: Tak, jakoś nie tracę panowania nad pojazdem od tych 10-20km więcej na autostradzie. W sumie nie rozumiem co ten post ma na celu, rozumiem być burakiem, ale żeby się tym szczycić? XD


@axelrodi: Bo to typowy wykop xD Tutaj każdy jest idealny, nigdy nie popełnił wykroczenia, ani nie złamał żadnego przepisu. Pewnie przy zakorkowanej drodze też nie wpuszczają ludzi z podporządkowanej, bo przecież ZGODNIE Z PRZEPISAMI mają pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
Ja tam nie wiem, czy poczules sie osobiscie dotkniety postem OPa. Nie moja sprawa. Za to widze, ze dobry jestes kierowca, wiec pytam. Odpowiedz.


@onuceSzatana: Poczułem się osobiście dotknięty, że można takie idiotyzmy pisać. Odpowiedz mi najpierw kiedy OP napisał coś o popędzaczach migających światłami?

Bo ja wciaż nie wiem skąd (poza swoimi urojeniami) wymyśliłeś tych popędzaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak to jest, że od momentu gdy człowiek staje sie zmotoryzowany to wszędzie musi #!$%@?ć a przed posiadaniem samochodu potrafił wyjść wcześniej i być wszędzie na czas?


@KCPR: Yyy może dlatego, że nie jest już biedakiem i ma możliwość skrócenia czasu podróży o połowę i szkoda mu życia siedzieć w aucie i jechać na równi z autobusem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: obie strony są #!$%@? ale jakoś w krajach, w których przestrzega się przepisów da się spokojnie zmienić pas z prawego na lewy i odwrotnie, bo różnice prędkości są niewielkie. W Polsce możesz jechać 90 za tirami albo 160. To że jedzie się szybciej od pozostałych nie oznacza że można okupować lewy pas.
  • Odpowiedz