Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@cwlmod: Jakoś w wielu krajach ludzie potrafią poruszać się zgodnie z przepisami, zdążyć wszędzie i dodatkowo mniej śmierci na drogach występuje. Biedak mentalny kupi sobie auto i musi wszędzie się spieszyć choćby zrobiono limit prędkości 250km/h to biedak musi pojechać 280, bo mu się spieszy.
  • Odpowiedz
obie strony są #!$%@? ale jakoś w krajach, w których przestrzega się przepisów da się spokojnie zmienić pas z prawego na lewy i odwrotnie, bo różnice prędkości są niewielkie. W Polsce możesz jechać 90 za tirami albo 160. To że jedzie się szybciej od pozostałych nie oznacza że można okupować lewy pas.


@2mack: Oczywiście, że tak, ale jak się jedzie szybciej wystarczy użyć mózgu by być prawie niewidocznym dla innych.
  • Odpowiedz
W pierwszym poscie napisal przeciez...


@onuceSzatana: Taaak? Hehe no to przeczytaj powoli jeszcze raz. Uważaj, bo się zdziwisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyś miał wątpliwości co według niego oznaczają #!$%@? to wyjaśnił to w kolejnych swoich postach - to ludzie, którzy jadą ponad limit, WSZYSCY (nawet ci co jadą +5)
  • Odpowiedz
Jakoś w wielu krajach ludzie potrafią poruszać się zgodnie z przepisami, zdążyć wszędzie i dodatkowo mniej śmierci na drogach występuje. Biedak mentalny kupi sobie auto i musi wszędzie się spieszyć choćby zrobiono limit prędkości 250km/h to biedak musi pojechać 280, bo mu się spieszy.


@KCPR: A w których to krajach tak niby jeżdżą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabawne że wszystko co powiedziałeś jest niezgodne z prawdą
  • Odpowiedz
jeśli jedzie polska autostrada to robi to dobrze. Polecam oddać prawko do starosty jak przypadkowo znalazłeś je w czipsach


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: O kolejny drogowy kryminalista( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli mówisz, że wymuszając pierwszeństwo OP robi dobrze? xD
  • Odpowiedz
@pokpok powiem ci tak. Przeczytałem cały wątek. Chodzi o twoją buńczuczną postawę i pomysł że kogoś będziesz uczył na drodze bo łamie przepisy. Kiedyś ten tir z podporządkowanej pojedzie a osoba jadąca 200km/h nie wychamuje. To nie będzie twoja wina. Ale ciebie już nie będzie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Argonzz a ja ci powiem, że wykop to siedlisko niedojebów, którzy z jakiegoś powodu uważają się za lepszych od innych.

Dlaczego w Polsce gorzej postrzega się trzymanie się limitów niż ich przestrzeganie? Myślisz, że tysiące ofiar na drogach mają z tym jakiś związek?
  • Odpowiedz
@cwlmod: tylko 20km/h powyżej limitu? Fizyka się kłania. Energia kientyczna wzrasta z kwadratem prędkości, więc różnica w energii zwiększając prędkość z 140 do 160 jest ponad dwa razy większa niż jakbyś zwiększył prędkość z 50 do 70. Chyba nie muszę mówić jak to wpływa na drogę hamowania?
  • Odpowiedz