Wpis z mikrobloga

Mamy w #pracbaza niezłe dymy, produkcja niedługo rusza. No i wczoraj kolega który dużo robi wziął urlop na żądanie. No spoko, nie byłoby w tym nic dziwnego, pewnie coś się stało, pożar albo coś innego. Wieczorem patrzę na strave a ten... był na całodniowej wycieczce rowerem... No aż się zagotowałem, my zapierdzielamy jak mrówki a pan królewicz sobie na rowerze popyla. Napisałem do niego z pretensjami co on odpierdziela. Jego odpowiedź w obrazku. Nie no, nie jestem zjebem żeby go podpierdzielać do HR czy coś (ale przy następnej takiej sytuacji chyba tak zrobię), ale chciałem się po prostu wyżalić. #bekazpodludzi
t.....o - Mamy w #pracbaza niezłe dymy, produkcja niedługo rusza. No i wczoraj kolega...

źródło: comment_1651735850bXjmG4g2CpBy33jmIMv57q.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tanie_wino: Niestety o takich rzeczach warto mówić, bo będziesz zgrzytał zębami jak nie Ty a kolega "olewka" dostanie awans. Bystry manager to "wykryje", ale jak masz mniej bystrego to rzuciłbym przy szefie "ej, Zenek, jak tam wycieczka rowerowa wczoraj?" i #!$%@?...
  • Odpowiedz
@xTortox: @ivall: a to nie jest tak że na żądanie się bierze w nagłych wypadkach i trzeba tam podać powód czy coś takiego? Nikomu nie odmawiam prawa do wzięcia sobie wolnego, wypoczynek rzecz święta, ale jeśli jest tak jak mówię to dura lex sed lex - chciał pracować na uopie to niech przestrzega jego zasad

  • Odpowiedz
Ty siedź cicho i rób swoją robotę nie zaglądaj do kogoś bo nim nie jesteś a może kolega woli rowerem pojeździć niż pracowac z takimi jak ty
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Nie rozumiem czemu to jego wspolpracownicy mieliby cos sobie organizowac. Jest kierownictwo i to oni powinni to organizowac. Tak jak magazynier odpowiada za wysylanie/odbieranie towaru, tak kierownictwo organizuje prace.
  • Odpowiedz