Wpis z mikrobloga

Mamy w #pracbaza niezłe dymy, produkcja niedługo rusza. No i wczoraj kolega który dużo robi wziął urlop na żądanie. No spoko, nie byłoby w tym nic dziwnego, pewnie coś się stało, pożar albo coś innego. Wieczorem patrzę na strave a ten... był na całodniowej wycieczce rowerem... No aż się zagotowałem, my zapierdzielamy jak mrówki a pan królewicz sobie na rowerze popyla. Napisałem do niego z pretensjami co on odpierdziela. Jego odpowiedź w obrazku. Nie no, nie jestem zjebem żeby go podpierdzielać do HR czy coś (ale przy następnej takiej sytuacji chyba tak zrobię), ale chciałem się po prostu wyżalić. #bekazpodludzi
Pobierz t.....o - Mamy w #pracbaza niezłe dymy, produkcja niedługo rusza. No i wczoraj kolega...
źródło: comment_1651735850bXjmG4g2CpBy33jmIMv57q.jpg
  • 227
@tanie_wino:
Rzecz jasna to bait, ale i tak odpowiem.
Wysiłek fizyczny dla wielu osób to regeneracja mózgu, odpoczynek mentalny, czasem 1 taki dzień to jak 5 wizyt u psychologa.
A pewnie, gdyby wziął 1 dzień, bo poczuł się wypalony i poszedł na wizytę do lekarza, to by sie nikt nie #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarubot: nikt Ci nie zabroni ;) tylko ja mając takiego pracownika, który robi mnie w wala, miałbym gdzieś. To działa w dwie strony czego roszczeniowi gówniarze z wykopu jeszcze nie rozumieją