Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że normalna praca to od 7 do 15 lub od 8 do 16, od poniedziałku do piątku?! Każda inna niezależnie od zawodu niszczy życie rodzinne i społeczne. (ʘʘ)
#praca #pracbaza
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@love_me: Ja uważam że poza pracą w usługach które muszą być świadczone w ściśle określonych godzinach praca nie powinna być ograniczona przedziałem czasowym ani miejscem jej wykonania, a efektem. To że kodeks pracy identycznie normuje każdy zawód jest absurdem.
  • Odpowiedz
@love_me: Tak, inne godziny niszczą życie rodzinne, ale tylko dlatego, że reszta domowników pracuje w innych tzw. standardowych godzinach 7-15, a takie "wymijanie się" w domu, gdy my pracujemy na inną zmianę niż pozostali nie może nie skutkować pogorszeniem relacji.
  • Odpowiedz
@love_me: Potwierdzam! Ale jeszcze fajniej jest robić od 7:30 do 16:00 od poniedziałku do czwartku i w piątek mieć tylko 6h do 13:30 ahh coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja uważam, że praca codziennie przez większość dnia to jest j****a pomyłka. Niesamowite że ludzkość utrzymuje taką paranoję.


@jamtojest2: i 46 plusów xD Ale fajnie mieć dach nad głową, jedzenie, ubrania i komputer, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podpowiem - te rzeczy wzięły się z tego, że ktoś przyszedł do pracy i je zrobił.

@axelrodi: ale co na jedno do drugiego. Postęp nie bierze
  • Odpowiedz
@jamtojest2: to właśnie ciekawe, bo kiedyś ludzie zapierniczali całą dobę robiąc różne rzeczy: polując, wyrabiając narzędzia itd. I dobrze im się żyło bo robili u siebie i widzieli sens swojej pracy. A dzisiaj robienie w korpo przez 8 godzin potrafi wykończyć człowieka, bo chłop czuje, że jego praca nie ma sensu
  • Odpowiedz