Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 403
207 888 + 606 + 45 = 208 539

Rozgrzewka przed PBT Bałtyk 600 i samo PBT Bałtyk 600. Udało się wyjeździć 4 miejsce w czasie 41h29min. Celowałem poniżej 40h, ale jestem zadowolony. Dwie doby bez snu to już trochę za dużo :D

#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Mr_Trabalski - 207 888 + 606 + 45 = 208 539

Rozgrzewka przed PBT Bałtyk 600 i samo P...

źródło: comment_1651588941pl0LmWqUuU14pXSCt5WIT8.jpg

Pobierz
  • 49
@Talarkowy Szykuj się na piach, mega sucho jest i rozorane przez maszyny leśne. Do Ustki się leciało pikobelo. Do Kołobrzegu mieliśmy średnia 25.7...
@florekflorek Tak, to NS RAG. Szczerze mówiąc nie zwracam na to kompletnie uwagi. Jak widzisz u mnie rower przechodzi konkretną orkę więc lakier to ostatnia rzecz na jaką patrzę. Ale słyszałem że lakiery w 7annowych rowerach to kibloza.
@Mr_Trabalski: potwierdzam, kibloza u mnie również (RAG+ 2). Też traktuję gravela jako sprzęt do zajeżdżania więc mi to za bardzo nie robi, może pierwsze dwa odpryski chwilę bolały. A jak Ci się jeździ długie dystanse na takiej długiej geometrii? Ja musiałem trochę poskracać (mostek, jeszcze zastanawiam się nad krótszą kierą), żeby trochę się wyprostować. Dopiero parę miesięcy po zakupie zacząłem się interesować geometrią, no cóż :D a koła fabryczne NS czy
@florekflorek: Ogólnie jeździ mi się nim źle. Jest nie wygodnie. Dobrze że kupiłem tylko frameset więc nie utopiłem dużo hajsu. Mostek wrzuciłem 80mm do tego też kiera z małym reachem. Zrobiłem co mogłem aby jako tako móc daleko jeździć. Na szczęście jestem już w trakcie składania nowego roweru. Koła to Evanlite New Gravel. Chociaż w sumie to była moja pierwsza jazda na tych kołach.
@Mr_Trabalski: dzięki:)
@Eustachy_goli_pachy: powiem tak, nie mam za bardzo porównania do innych graveli. Brałem co było (w dodatku na miejscu) w zeszłą jesień. Jak już zauważyłeś, lakier to gówno. Koła fabryczne też ponoć bez szału (moje jeszcze całe ale ponoć pękają, pod sztywne ośki ale na kulkach - raczej do wymiany). Póki co zrobiłem nim ledwie jakieś 1,5k km ale myślę już o wymianie w przyszłym sezonie. Drugi raz bym