Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 403
207 888 + 606 + 45 = 208 539

Rozgrzewka przed PBT Bałtyk 600 i samo PBT Bałtyk 600. Udało się wyjeździć 4 miejsce w czasie 41h29min. Celowałem poniżej 40h, ale jestem zadowolony. Dwie doby bez snu to już trochę za dużo :D

#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Mr_Trabalski - 207 888 + 606 + 45 = 208 539

Rozgrzewka przed PBT Bałtyk 600 i samo P...

źródło: comment_1651588941pl0LmWqUuU14pXSCt5WIT8.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Trabalski: 600km na rowerze, jesus...
Pomyśleć, że za dzieciaka jeden z moich największych koszmarów w dzieciństwie, gdzie budziłem się zalany potem - był wyjazd na rowerze do najbliższego miasta powiatowego - 16 km ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Trabalski: wracam styrany jak koń po westernie bo wygrzebałem rower na wiosne i machnąłem 35km. Wbijam na tag a tam jeden 1000kms, drugi 600, inny coś koło 800 (°°
  • Odpowiedz
@florekflorek: @florekflorek: RAG nie jest jakoś wybitnie długi, tylko nie można dobierać w nim rozmiaru po długości rury podsiodłowej jak w szosie, tylko po reachu jak w mtb. Z założenia to ma być rower do ucierania w naprawdę ciężkim terenie, a tam konieczny jest niski przekrok.
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: hmm ciężko powiedzieć. Regularnie na rowerze jeżdżę gdzieś od 2018 roku. Świadomie trenować zacząłem w 2020.
@Trybun_Plebejski: Bo ten event z Mierzeją startuje dopiero w najbliższy weekend. PBT i BBC to dwa różne eventy i trasy.
@rejestracja_for: Powiedzmy, że 1.5 doby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johnnymccloud: Coś się popsuło w czeluściach aktywności. Czas jest brutto, a średnia prędkość netto.
  • Odpowiedz
@MMACIEKzKLANU: nie wiem jak kolega, ale na takich trasach bezproblemowo uzupelniasz cale kalorie, moze nawet z nadwyzką, a co do rodzaju to juz zalezy od preferencji, zele energetyczne/wegle w prochu na zmiane ze stałym jedzeniem zeby kupka mogła sie formowac i nie przepalic przełyku cukrem z zeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz