Wpis z mikrobloga

#sejmstream podbił internet. Wykop jest jednak potężny.

Od wczoraj nic nie ruszałem na stronie bo byłem wypruty po wtorku kiedy hotfixowałem na produkcji cały dzień.
Plan na najbliższy tydzień przed kolejnym posiedzeniem to:
-poprawienie wersji mobilnej
-dodanie harmonogramu obrad
-feed z #sejm na żywo lub własny czat
-poprawienie synchronizacji między kamerami oraz opcja cofania wszystkich kamer jednocześnie
-możliwość "ustawienia lewaków na lewo i prawaków po prawej stronie" (najbardziej plusowana propozycja) od @majorponury

Dzięki za wszystkie wykopy/komentarze i propozycje.
Artykuł ze screena: https://geekweek.interia.pl/streaming/news-big-brother-w-sejmie-internauta-stworzyl-strone-ze-wszystkim,nId,7274804

#polityka #webdev
IceGoral - #sejmstream podbił internet. Wykop jest jednak potężny.

Od wczoraj nic ni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-18 o 14.56.16

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Gieremek: Zdziwiłem się dlaczego mam powiadomienie "Komentarz użytkownika z czarnej listy" a użyłeś tagu @FAMEMMA i od razu zablokowało komentarz xd zresztą to #moderacja do poprawy bo to tag mam na czarnej a nie użytkownika
Ale wracając do tematu - jakby była opcja wyboru tagu i podglądu na dowolne video to byłoby to super rozwiązanie bo nierzadko coś śledze i na komórce/drugim oknie mam jakiś tag otwarty i nie nadążam z
  • Odpowiedz
@IceGoral: Nie wiem, czy to kwestia moich rozszerzeń, ale ogólnie nie jestem w stanie korzystać z tej strony. Tylko pierwsza kamera pokazuje mi przyciski, dźwięk słyszę z wszystkich czterech kamer, poprzesuwany między sobą, a wyciszyć mogę tylko na jednej. Nawet przycisk "Dźwięk ON/OFF" działa tylko na tę jedną kamerę. Przez co jedynie mogę zupełnie wyciszyć na poziomie karty przeglądarki.
  • Odpowiedz
@IceGoral: Plusik, fajny projekt.

Drobna prośba - czy mógłbyś dodać opcję wykrywania, czy okno jest w fullscreen ((window.innerHeight == screen.height && window.innerWidth == screen.width)) i ukrywania niepotrzebnych przeszkadzajek (header i footer)?

Mogę sobie to zrobić userscriptem, ale może ktoś jeszcze skorzysta. Ew. jakieś ustawienie zapisywane w ciastkach/storage. ;)

A, z rzeczy w sumie niepotrzebnych nikomu, ale jednak wkurzających - 301 na https? :)
  • Odpowiedz
zintegruj to z tagiem #sejm na Mirko, tak żeby się odświeżał czat jak na twitchu, to cię społeczność ozłoci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: na prawdę życzysz sobie zalewo pisowskich zielonek?

@IceGoral zielonek nie wyswietlaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Szalonydzik: jest na górze
@Leniek dobry tip, będzie filtr ;)
@hoodoovoodoo fullscreen mam już na liście todo od początku, ogarnę. Co do 301 to sprawdzę co jest nie tak. Zmieniałem cnd na cloudflare żeby odciążyć serwer i może coś tam się kłóci.
@Woo-Cash1900 odezwij się na pw, będziemy inwestygować ;)
  • Odpowiedz
@IceGoral: dobre gowno men! a ogarlbys jeszcze dla ultrawide 3440x1440 zeby sie nie skalowaly okna z kamerek po wylaczeniu czatu? wszystkie okna sie powiekszaja i tych na dole nie widac. z chatem jest troche lepiej, ale tez nie mieszcza sie wszystkie 4 w pionie.
  • Odpowiedz
@IceGoral mordo, ale to jest stronka na zaliczenie informatyki poziom gimnazjum. Osadzenie trzech playerow i czatu. Na wszystko masz dokumentacje api/iframe z sejm.gov. Nie rób z tego rakietowej technologii która trzeba hotfixowac na produkcji cały wtorek i potem dwa dni odsypiać.
  • Odpowiedz