Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: i to ja rozumiem, jak jeszcze mieszkałem z rodzicami to sam tak robilem, niestety dla niektórych koncept mycia dupy to jakiś nowobogacki pomysł typu sushi czy dieta pudełkowa
  • Odpowiedz
@niochland: dlatego wanna > prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nie mam tak jak Ty, że nie jem w mieszkaniu bez bidetu, bo uważam, że najważniejsze u ludzi przygotujących jedzenie to mieć czyste ręce a nie czystą dupę. Ale sam osobiście źle się czuje gdy po sraniu nie mam jak umyć dupska. Nie jest to komfortowe, ale jakoś da się wytrzymać czy to u gości czy na
  • Odpowiedz
Mieszkam w starym budownictwie i nie mam bidetu. Ze względów finansowych nie stać mnie na remont łazienki i instalację tego udogodnienia. Świnią nie jestem więc póki co chodzę do sąsiadów. Bardzo uprzejmi ludzie.
  • Odpowiedz
jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera


@niochland:
Ale wiesz, że można też myć dupę w wannie i pod prysznicem? Oni tego w ogóle nie sprawdzają!
  • Odpowiedz
@niochland: mam dwie łazienki, w jednej wanna, w drugiej prysznic - w obu deszczownica. Po wszystkim idę się ogarnąć, nie ma znaczenia w której łazience. Na bidet szkoda miejsca + chyba nie potrafię z nich korzystać, bo wszystko się rozlewa i trudno się osuszyć ręcznikiem po tym :d
Też mnie brzydzi, że ludzie tego nie robią. Albo używają tylko mokrych chusteczek, jakby to pomagało jakoś lepiej :| no ale związku z
  • Odpowiedz
@niochland: bidet to można sobie montować w domu jak masz łazienkę większą niż klatka dla polaka w dużym mieście. Szkoda miejsca na to. Wystarczy zamontować bidettę - zajmuje mało miejsca, jest niedroga (200-300 zł), do jej podłączenia wystarczy podciągnąć wężyk, albo dwa (ja swoją mam podłączoną do kranu). Życie od razu staje się lepsze
  • Odpowiedz