Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
Pobierz niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...
źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg
  • 164
@niochland: zaproszony, poszedłem do znajomych obejrzeć ich nowo nabyty apartament aby doradzić parę rzeczy do wykończenia i umeblowania. Zaglądam do nie wyposażonej surowej łazienki i mowie ze tu obok kibelka zmieściłby się bidet bo to fajna sprawa do mycia podwozia (sam mam i korzystam) a oni na mnie patrzą jak na kretyna i oboje mówią: Fuuuj!
Zatkało mnie (ʘʘ)
Ktos mi wytłumaczy dlaczego fuuj?