Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@niochland: Pewnie nie slyszales o mokrym papierze, dostepny w kazdym markecie lacznie z biedronka. Zajmuje mniej miejsca niz bidet i mozna dzieki temu robic sobie jaja z kogos, kto mysli ze rozcierasz sobie po dupie gowno.
  • Odpowiedz
@niochland: Najlepsze rozwiązanie to tzw. deska bidetowa. Do kupienia w sklepach z armaturą lub na popularnych portalach aukcyjnych. Nawet Xiaomi ma taką w ofercie. Idealne rozwiązanie dla osób mających małą łazienkę - wężyk do wody z zaworu spłuczki, prąd do zasilania i cała instalacja zajmuje max 15 minut dla osoby upośledzonej technicznie. Prostsze rozwiązanie to wspomniana w którymś z poprzednich komentarzy bidetta. Osobny bidet można postawić jak się ma dużą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@niochland: tak jak już kiedyś pisałem, mieszkam w starym budownictwie (1968r) i mam odzielny WC, ale nie wejdzie bidet, więc mam rodzielacz na rurze co idzie do umywalki i tam zawór plus podpiętą mini słuchawkę prysznicowa z przyciskiem.

Przyznam, że ciężko mi się defekowac poza domem i czuje się brudny po zwykłym podcieraniu. Sytuację poprawia tylko, jak jest kran w WC i można zmoczyć papier, aby lepiej wszystko wytrzeć.
  • Odpowiedz
Zajmuje mniej miejsca niz bidet i mozna dzieki temu robic sobie jaja z kogos, kto mysli ze rozcierasz sobie po dupie gowno.


@r3pr3z3nt: Mokry papier zastępuje bidet tak samo jak Axe zastępuje codzienny prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@niochland: Nie mam bidetu, ale niemal zawsze się myje pod prysznicem. I szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić mycie w bidecie bez porozlewanej wody dookoła, albo lecącej po nogach.
  • Odpowiedz
Jak dotkniesz gówna ręka, to tylko wycierasz czy myjesz?


@Amerykaamerykapolandgud: Zdrowy odbyt działa tak, że kał nie ma kontaktu z zewnętrznymi częściami ciała. Jak ci zostaje na zewnętrznej stronie odbytu to już zły znak, jak macie obsrane rowisko i pośladki to już jest bardzo niepokojące.
  • Odpowiedz