Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@Filipterka25:
" Zdrowy odbyt działa tak, że kał nie ma kontaktu z zewnętrznymi częściami ciała. Jak ci zostaje na zewnętrznej stronie odbytu to już zły znak, jak macie obsrane rowisko i pośladki to już jest bardzo niepokojące."

Jak dorośniesz, to będziesz wiedział że w dupie rosną włosy i gromadzi się na nich część tego, co wydalasz podczas robienia dwójeczki.
  • Odpowiedz
rozumiem, że codziennie golisz dupę i nigdy nie masz tam ani milimetra owłosienia?


@inko-gnito: No tyłek mam czysty pomimo trzeciej dekady na karku i owłosienia wszędzie, tylko że golę to problematyczne xD

A jakiego szamponu używasz do włosów w rowie?
  • Odpowiedz
podtrzymuję to, co napisałem wcześniej- jak dorośniesz, to zrozumiesz, bo na razie widzę, że nawet dziewiczego wąsa nie masz pod nosem.


@inko-gnito: Jak dla mnie to jeszcze żes z pieluch nie wyrósł, skoro dupencja obesrana.
  • Odpowiedz
@niochland: bidet to nie jedyny sposób na umycie dupy, a wręcz bym powiedział że w małej łazience to szkoda miejsca. Ja raczej s tych co jak w domu robią dwoje to dupe myje chociaż nogdy bidetu nie miałem i nogdy nie sprawiało mi to problemu
  • Odpowiedz
@niochland: 2022 rok jak w bidecie można nie mieć kranu z głowicą do regulacji temperatury. Po sraniu stoisz nad bidetem i ustawiasz 5 minut aż będzie odpowiednia temperatura żeby nie poparzyło dupy?
  • Odpowiedz
@niochland: Też mnie to zastanawia, spotykam się z nową różową i jak widzę że nie ma bidetu to jasne że po 1 albo 2 psiochy nie myje, no bo jak niby w umywalce? Jak z taką coś potem robić?
  • Odpowiedz