Wpis z mikrobloga

@bijotai: tak, żebyś chwile po tym jak wyłapiesz na czajnik zadzwonił na policję jak to konfidenci mają w zwyczaju XD

Nie napinaj się jak pajac na gumie tylko stań przed lustrem i powiedz głośno: "lubię donosić", to nic złego, prócz ostracyzmu społecznego ze strony ludzi brzydzących się donosem nic ci nie grozi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@finch88: witam sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo słusznie, że zgłaszasz - tam często piesi chodzą i nie zawsze są widoczni (szczególnie po zmroku, odkąd są ledowe latarnie to wg mnie ich zdecydowanie gorzej widać)

PS
Avia czy "2 Pułka"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@finch88: kurczę, mam nadzieję, że nikt mnie nie nigdy zgłosi za wyprzedzenie bezpośrednio przed przejściem, na którym nie ma pieszych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Staram się jeździć zgodnie z prawem, ale tutaj czasami nieświadomie złamię prawo, a kara jest sroga
  • Odpowiedz
  • 1
@Jegwan Mozna tez 5 zgłoszeń co 2 tyg. Nie musisz tego robic co 3 dnj. Odznak nie dają, ale jesli potrzebujesz taka to musisz swojego starego spytac.
  • Odpowiedz
@bijotai: "bijotai obserwuje Cię" XDDD

Jak ty chyba zakapior jesteś groźny, w tym społeczeństwie obywatelskim to jest zasada, że jak ktoś ma inne zdanie od Ciebie to trzeba mu #!$%@?ć? Jak to jest byczku?
  • Odpowiedz
@finch88: Nie natrafiasz na grubsze akcje, że takie byle co chce Ci się zgłaszać?
Nie to, żebym Cię krytykował czy odradzał zgłaszanie tego. Jak Ci się chce, to spoko. Ciekawe, czy policji też będzie się chciało tym zajmować :)
Bardziej chodzi mi o to, że sam trafiam na akcje typu wyprzedzanie na czołówkę (przez co pojazd z naprzeciwka musi zjechać na pobocze), albo wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, (na którym są
  • Odpowiedz
Czy takie nagrania na prawdę przynoszą jakiś skutek? Ja mam takich zdarzeń jakieś 2 na tydzień. Mógłbym mieć nowe hobby, głupota ludzka na drodze doprowadza mnie do szału.
  • Odpowiedz
@keeper772: Najwyraźniej zależy od praktyk w danej psiarni. Mi się wydaje, że w moim przypadku powiatowi są zesrani przed wojewódzkimi i są po prostu nadgorliwi. Tu w drogówce sporo afer było, więc może chcą się wykazać.
  • Odpowiedz