Wpis z mikrobloga

To nie jest donosicielstwo


@skinny_pete: Donosicielstwo jest wtedy kiedy donosisz na kogoś, że łamie prawo mimo, że nie zrobił Ci krzywdy

Narażenie na niebezpieczeństwo nie jest miarodajne
  • Odpowiedz
@imargam_2137 jak już yntelygentny ynaczey chojraku ciut dorośniesz i zrozumiesz co to społeczeństwo obywatelskie to pisz. Teraz idź popłacz się w inne miejsce. Strzel sobie w ucho może ciut zmądrzejesz...
  • Odpowiedz
@bijotai: kolejny konfi oburzony za nazywanie rzeczy po imieniu xD dołącz do patrolu obywatelskiego będziesz mógł donosić też na tych co palą papierosy na klatkach a nie tylko na kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@finch88: wiesz ze nawet niw musisz miwc nagrania. Tez mialem kilka gilmikow jak mnie wyprzedzaja na mojej wsi (ograniczenie do 40, zakaz wyprzedzania przez waski chodnik) Oczywiscie moge im wyslac filmik ale musza spisac na papier. Nawet nie musze miec filmiku. Wystarcza zeznania moje. Zaraz kupuje kamere przod tyl to bede z morda nagrywal jak mnie wyprzedzają
  • Odpowiedz
@malinq: Co Ty #!$%@?? Jakby ktoś do Ciebie strzelił ale nie trafił to to tez się wpisuje w tę #!$%@?ą definicje. Prawo i zasady ruchu drogowego są po to, żeby ich przestrzegać.
  • Odpowiedz
Za kilkanaście dni dostaniesz wezwanie na psiarnię, będziesz musiał złożyć zeznania jako świadek.


@dzielnyiloczyn: Gówno prawda. Przerabiałem to niedawno i jedyne, czego Policja ode mnie chciała, to adres korespondencyjny, bo podałem im tylko nr telefonu. A na adres przesłali mi pisemne powiadomienie o zakończeniu sprawy. Właściciel samochodu, który wymusił na mnie pierwszeństwo, dostał mandat za niewskazanie sprawcy.
  • Odpowiedz
Prawo i zasady ruchu drogowego są po to, żeby ich przestrzegać.


@skinny_pete: mam nadzieję, że doniosłeś już na każdego małolata z jointem w ustach, bo przecież łamie prawo!!!!!

to samo Ci wszyscy nikczemni zbrodniarze którzy przechodzą na czerwonym jak nic nie jedzie.
  • Odpowiedz
Małolat z jointem nie jest potencjalnym morderca bo chce sobie skrócić o 1 minutę drogę. Debile przechodzący na czerwonym powinni płacić wysokie kary
  • Odpowiedz
@finch88: Mam kolegę który tez kiedyś #!$%@?ł jakiś manewr ktoś go nagrał i wysłał na policje i co i nic xD dostał wezwanie policjanci się pośmiali że debile wysyłają filmiki dostał pouczenie i tak się sprawa skończyła.
  • Odpowiedz