Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga - OSTROŻNIE. Content powoduje niesamowite uczucie żenady, po obejrzeniu filmu trzeba przebiec iron man triathlon, żeby rozchodzić, rozpływać i rozjeździć tą żenadę.

W akcji jeden z użytkowników wykopu @daro1 - wielbiciel pua i "pogromca" blackpilla, badań naukowych, który zaorał blackpill przykładem anegdotycznym jednej osoby i obalił badania na tysiącach osób chłopskim rozumem - uczy się podrywu i dzielnie broni wartośći PUA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/65225889/anonimowemirkowyznania-przeraza-mnie-ilosc-bzdur-j/231261879

#tinder #badoo #blackpill #redpill #pua #mgtow #cope #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #rozowepaski #p0lka #podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #samotnosc
P.....c - Uwaga uwaga - OSTROŻNIE. Content powoduje niesamowite uczucie żenady, po ob...
  • 17
@Pozytywny_gosc: łapać obcą dziewczyne za ramie na środku ulicy, nie wiem co trzeba ćpać, by myśleć, że to zadziała, czy w ogóle przerywać komuś rozmowe z dupy, w najlepszym wypadku nachalny żebrak.

3 podejście też bez sensu, nie wiem kogo ma niby zainteresować to, że pomyliłeś z kimś.

4 podejście wylew spermy jaki codziennie widzi pod swoimi zdjęciami na fb, jak to ma ją niby zainteresować? Późniejsze dopytywanie natręta, gdzie widać,
@Pozytywny_gosc: No to tylko potwierdziłeś moje tezy na to jak ważne jest odpowiednie zachowanie. Na ile w skali 1 do 10 oceniasz gościa i powiedz mi czy laski nie były chętne bo wygląd nie odpowiadał czy też może zachowanie było niewłaściwe? Nadal chyba nie pojmujesz o czym ja pisałem z anonimowego mirka. Ty myślisz że Giga Chad z takim zachowaniem jak ten gość (ale nie krytykuję bo kursanci mają prawo czegoś
@CalderX: A Black Pill to myślisz że nie robi? Jak myślisz co jest gorsze, próbować poderwać laskę na ulicy i ryzykować niepowodzenie czy też może siedzieć na dupie twierdząc że nie ma co w ogóle próbować bo ma się brzydkiego ryja albo nie jest się Chadem? Ten tutaj podryw jest żałosny, tak się tego w ogóle nie powinno robić na ulicy czy gdziekolwiek indziej.
@daro1: Nie ośmieszać się przed laską, która ma w dupie takich natrętów, szczególnie, że zazwyczaj puasi #!$%@?ą taki cringe, że co najwyżej laski mają temat do pośmiania się z koleżankami przez następny tydzień. Odpuścić po prostu, nie każdy będzie miał dziewczynę, a jak dany chłop ma jakieś warunki fizyczne to niech próbuje poznać ludzi poprzez znajomych, niech chodzi na imprezy, ale na pewno nie powinien się tak poniżać, na dodatek publicznie.
@CalderX: O dobrze prawisz, bo w Polsce ludzie się parują głównie przez grona znajomych. Ale jak już te kanały się wyczerpią to jakie masz alternatywy? Całe życie spędzić w samotności? Portale randkowe to też takie samo gówno jak ulica a co niektórzy PUA uczą jak tam podrywać ale chyba zawsze lepiej spróbować niż odpuścić temat bo nie ma się szans. Oczywiście nie w taki sposób jak na tym nagraniu, spróbuję poszukać
@daro1: Alternatywy są, wystarczy zapłacić odpowiednią kwotę i masz atrakcyjną divę do dyspozycji, istnieje sponsoring czy geomaxxing. W 99% przypadków brzydki chłop i tak nie ma co liczyć na szczere uczucie (w sumie większość facetów nie ma na co liczyć), a jak ma on wejść w relację, żeby potem mieć tylko ciosane kołki na łbie to współczuje masochistycznych zapędów. Ja wiem, że wy się widzicie w tym 1%, ale cóż, taka
@CalderX: Na własnej skórze przekonałem się ile jest wart ten atrakcyjny wygląd. Owszem, dziewczyny chętne, same dawały sygnały zainteresowania tylko co mi do diabła po tym atrakcyjnym wyglądzie skoro przez blokady psychiczne, brak umiejętności społecznych i strach przed odrzuceniem spieprzyłem wszystkie dobrze rokujące szanse? Niestety niektóre kobiety co ze względu na mój wygląd a jestem wysoki na mnie leciały tak nasrały mi w psychice że ślad pozostał do dzisiaj. Żeby była
@Pozytywny_gosc: myślałem, że przesadzasz z tym Ironmanem, ale obawiam się, że i podówjny Ironman nie wystarczy, żeby to rozchodzić.

Obwieś w podartych spodniach, kompletnie bez dobrych manier, #!$%@? w wypowiedziach, nie potrafi się normalnie jak biały człowiek wyrazić, nachalnie dotyka nieznanych lasek na ulicy, jak debil przeszkadza lasce, która właśnie rozmawia przez telefon (nie wiem skąd pomysł, że laska przerwie rozmowę na wysłuchanie gościa, który już przy pierwszym kontakcie sprawia wrażenie
@daro1: tak było tak było, jakby któraś faktycznie była zainteresowana a nie po prostu nie z góry cię skreśliła, to byś wiedział, że od niektórych to możesz uciekać, a cię będą za #!$%@? łapać. Tak to jest, zdarzyło mi się kilka razy, od razu dostajesz ocenę i jak twój rating jest odpowiednio wysoki to możesz #!$%@?ć dowolne bzdety
@wytnecinerke: A weź Ty ich wyczuj. Ja miałem schemat że kilka kobiet na początku wydawałoby się z ich zachowania było mną zainteresowanych a po jakimś czasie już ni cholery. Gdybym był jedyny na rynku matrymonialnym to może by i było tak jak piszesz. Ja myślę że po prostu wielokrotnie spieprzyłem sprawę nie dlatego że miałem jakąś brzydką mordę albo niewłaściwie się ubierałem, nie ćwiczyłem ale przez brak odpowiedniego zachowania. A dwie