Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 54
169 040 + 100 = 169 140

Dobra, kolejna edycja na łapanie kwadratów i powiększenie Max Square z 20x20 do 25x25.
Więc na początek - 19 nowych kwadratów.

Z ciekawych rzeczy:
1. Fontanna w kształcie ejakulującego penisa w Przodkowie.
2. Refleksja "czemu murwa jeszcze nie kupiłem gazu albo rowerowej kabury na jakąś brońkę na te jobane agresywne kundle?".
3. Nie wiało dopóki nie zjechałem z okolic Żukowa na trasę do Przyjaźni - tam zaczęło się zimne pizganie wmordewindem.
4. Bydlęta na GKA nadal nie wiedzą czym jest bezpieczna odległość.

Ad. 2: Fox Labs lub Mean Green, nie? Pytanie czy w żelu czy stożek? Czy gaz wuja daje i lepiej od razu iść w mocniejsze środki?

Max square: 20x20
Max cluster: 454 (+niewiemile)
Total tiles: 1263 (+19)

#rowerowyrownik #gravel #rowerowetrojmiasto #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Polinik - 169 040 + 100 = 169 140

Dobra, kolejna edycja na łapanie kwadratów i powię...
źródło: comment_16508222937eiTlSGlnlZmGtBEic0uLE.jpg
  • 17
@Polinik: nie wystarczy Ci, że chcesz się znęcać nad zwierzętami, musisz je jeszcze malować na zielono?

z opisu mean green:
"but with the addition of the green color they offer the additional benefit of a deterrent that makes assailant identification much, much easier."
@burnerr: Nie chcę się znęcać, chcę się przed nimi bronić, jak debil-właściciel nie zamyka bramy na posesję i puszcza je luzem, żeby mogły atakować przemieszczające się okolicą osoby. ¯\_(ツ)_/¯
A zielony kolor pomoże mi udowodnić, że to pies z tej posesji się na mnie rzucił i ugryzł, jak będę żądał książeczki z potwierdzeniem zaszczepienia kundla przeciwko wściekliźnie.
@Polinik: najlepiej olać i jechac dalej 99% poujada i da sobie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz tylko trafiłem na bydlaka mieszanina owczarka niemieckiego, krzesla i sasiada zza miedzy. Zerwał się z łańcucha pierdzielony i polecial za mną () wlasciciel go gonił, ale ten nic sobie nie robił przez 500m. I w tym 1% przydaje się gaz.
Zawsze mozna tez dzwonić na policję,
@StulejmanWielki: dziś takie dwa małe burki na mnie wyleciały. Ujebowa, szutrowa droga z górki, więc nie dałbym rady uciec.
Musiałem zejść z roweru i drzeć na nie mordę i powoli się oddalać, bo jak tylko się odwracałem to próbowały podejść i zębami.
Z gazem jak z klamą do samoobrony - nie nosi się, bo dzień w dzień potrzebny I trzeba codziennie odpierać ataki, tylko po to, żeby mieć ten jeden raz
@Polinik: No tak, niepilnowanie agresywnych psów (czy to puszczając je bez smyczy na spacerach, czy zostawiając otwarte bramy do posesji) przez ich przygłupich właścicieli też mnie frustruje. Z drugiej strony to zazwyczaj jednak nie jest wina psa, że właściciel jest idiotą i nie umie go wychować/pilnować.
A nie ma jakichś gazów specjalnie 'na psy'? Podejrzewam, że coś przeznaczone do pryskania ludzi może działać na zwierzaki ze zwielokrotnioną siłą. Uszkodziłbyś zwierza i
Z drugiej strony to zazwyczaj jednak nie jest wina psa, że właściciel jest idiotą i nie umie go wychować/pilnować.


@burnerr:
I dlatego mam się poświęcić i dać pogryźć a potem stresować, czy właściciel-idota nie jest aż takim idiotą, żeby nie zaszczepić na wściekliznę czy jednak jest?

A nie możesz po prostu wozić ze sobą jakiejś najtańszej kiełbaski i rzucać nimi w psy, żeby odwrócić uwagę? ( ͡° ͜ʖ ͡
@Polinik: Coś się nie spodobało to od razu troll? Ogarnij się ziomuś. Gdybym chciał trollować to napisałbym, żę skoro jesteś takim super kolarzem, który musi się chwalić swoimi osiągnięciami na wykopie to powinieneś móc łatwo uciec przyśpieszając.

Z kiełbaską to był shitpost, pewnie przegapiłeś lennego na końcu zdania. Z drugiej strony argument o koszulce jest komiczny bo i tak pewnie musisz ją prać po każdej dłuższej wycieczce (chyba, że jesteś fleją,
@Polinik

4. Bydlęta na GKA nadal nie wiedzą czym jest bezpieczna odległość.


Wczoraj jechałem przez Kartuzy, więc GKA i GKS pełno, następnie przez GDA... A jedynie jedno bmw z GA wyprzedziło mnie na centymetry, reszta spoko. Czyli jednak potrafią jak chcą.
@Polinik: Ja mam swój taki mały sabre przypięty na rzep do ramy, żeby szybko sięgnąć.
Jakoś nie widzę siebie w sytuacji gdy muszę go szybko dobyć i szukam w kieszeni...

Z moich doświadczeń wynika, że większość odpuszcza jak tylko coś im po pysku psiknie.
Wolę też strumień bo przy większej prędkości jak psikniesz stożkiem przed siebie to sam się nałykasz ;)
Ale generalnie walę w każdego co mi podbiega z kilku