Wpis z mikrobloga

Dobra trzeba kilka słów napisać, bo już się pojawiły pytanie czemu nie wrzucam nic z treningów :) Niee, nie zostałem WRAKIEM :) Wszystko jest w porządku, a nawet i lepiej.

Szykują mi się ogromne zmiany w życiu i przez najbliższe miesiące, a może i nawet do końca roku, treningi przestają być priorytetem.

To nie znaczy że nie będę trenował, czegoś czasem wrzucał, ale po prostu odpada pogoń za ciężarem na tą chwilę, bo po to nie ma sensu w takiej sytuacji, gdzie będą mi wypadały treningi, często nie będę wstanie ich na 100% zrobić, będzie gorsza regeneracja, dodatkowe stresy etc.

Dlatego żeby treningowo coś wyciągnąć z tego okresu, skupię się na gpp, robieniu cardio, wyczyszczeniu diety i ogólnie poprawie zdrowia, bo jak ten okres się skończy...

To DOCZEKACIE SIĘ!
Bo planem jest skończyć wtedy ze swoją naturalnością. I w końcu móc przestać pisać o sobie jako o NATURALU :P

A wtedy zacznie się powoli gra na równych zasadach z innymi, a nie ciągła walka z przegranej pozycji :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 40
@IntruderXXL:

Myśle, ze w sam raz wybrałeś kiedy wbić. Mało osób tyle dotrwało sam podałem się po 4-5 latach i przeszedłem na ciemną stronę mocy, mimo, że jeszcze pewnie z 1-2 lata mogłem progresować. Najważniejsze czego powinniśmy Ci życzyć to zdrowia po prostu, jak one będą to i wyniki. Zrzucisz z 20 kg przed bombą i powinno być dobrze, trzymam kciuki za redukcje <świat się kończy, Intruder redukuje) ( ͡°
@IntruderXXL: ostatnio wrzucali zdjęcie, że budujesz dom, więc wszystko zrozumiałe #heheszki

A tak na serio, to wiadomo. Każdy ma różne priorytety. Ja też mam taki okres w życiu, że łatwiej mi trzymać dietę i treningi na pół gwizdka, niż poświęcać cały swój wolny czas na rozwijanie siły. Myślę, że przy dobrym nastawieniu i tak utrzymasz 80% siły przy lajtowym trenowaniu. Do tego trochę "kulturystycznego" trenowania i tak w przyszłości zaprocentuje.
Nie będe teraz też na żadną "dietę" wchodził czy liczył kalorie... Chce po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe, z 80/20 zdrowe/niezdrowe żarcie na 95/5 zdrowe/niezdrowe. Przestać wpychać w siebie żarcie, wlewać litry słodzonych napoi, do tego dużo regularnego cardio w różnych postaciach (bo nawet jak trening wypadnie, to zawsze znajdzie się czas na jakiś spacer czy chwilę na rowerku)

Po prostu znacząco chce poszerzyć "fundamenty" na których będę mógł potem budować siłę,
czyżby mały intruderek był na horyzoncie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krzysio_misio12: Niee :P

Miał być jeszcze kilkuletni progress naturalnie, progresja, później dopiero bomba

Coś ze zdrowiem zaczęło doskwierać jeśli można spytać?


Musiałeś mnie źle zrozumieć, ja nie planowałem bycia naturalem jeszcze przez lata. Czuje że nadal naturalnie mógłbym przeskoczyć z bojami jeden poziom wyżej, i zrobić te +50kg do totala albo i więcej.

Ale w życiu mi
Czy po prostu nadal ogromną ilość kalorii, ale bardziej czysto?


@Krzysio_misio12: Dokładnie tak, o wiele bardziej czysto, do tego bez wpychania w siebie, ale także bez chodzenia głodnym. Do tego poza treningami, 3-4h cardio w tygodniu. A same treningi o wiele bardziej "nabite" z krótkimi przerwami.

Nie nastawiam się na "redukcję" nie wiadomo ilu kilogramów, po prostu wiem że coś zleci i tyle. A czy to będzie 5,10,20kg nie wiem i
@Krzysio_misio12:

jasne 1100kg zrobi...ale to jest jakiś rekord świata? Oczywiście jest to bardzo wysoki wynik... ALE, niestety poza top10 stworzeń humanoidalnych, a po przelicznikach to chyba poza top100 wszechświata.

Już bez przesady z tą rozdmuchaną narracją o 1100kg jakby to był jakiś niestworzony wynik w dzisiejszych czasach, bo słyszę o tym od dwóch lat... a na świecie już dawno 1100kg zostało przekroczone i wszystko wygląda na to że niedługo 1200kg padnie.
@SonOfZeus: Ładnie napisane :) Ale czy ja gdzieś pisałem że na 1100kg chce się zatrzymać?

To jest tylko gdybanie. Uważam jednak że naturalnie zrobione przeze mnie 920kg to takie światełko w tunelu.

A jaki wynik zrobię? Może żaden bo spadnę ze schodów i będzie koniec kariery zanim się zaczęła. Jest wiele niewiadomych, trzeba sprawdzić jak ciało zareaguje na towar, ile ten towar da, zrobić jakiś pierwszy start, etc. Tylko czas pokaże
@SonOfZeus: nawet nie wiem, powiem ci szczery dokładnie jak to jest
Ale jak na polskie podwórka gdzie ledwo ktoś tonę zrobił, za co oczywiście szacunek, to 1100 lub więcej byłoby czymś niemożliwym co nie wiem czy ktoś inny byłby w stanie dokonać