Wpis z mikrobloga

Kupowanie telefonu be like:
- Wybierasz sobie model X, czytasz o nim opinie. Dowiadujesz się że X dla kilku osób to gówno i ludzie są nim zawiedzeni i lepiej kupić Y, albo Z.
- Wybierasz Y, czytasz. Dowiadujesz się, że Y to gówno i niektórzy w życiu by go kolejny raz nie kupili i że lepiej kupić X lub Z.
- Wybierasz Z, czytasz. Dowiadujesz się, to samo co w poprzednich i że lepiej kupić X lub Y.

JAK JA TEGO NIENAWIDZĘ (°°
#smartfon #zalesie
  • 19
@Nullek: kupujesz dowolny z nich i jestes zadowolony. miedzy smartfonami jest taka roznica jak między tyskim i lechem, jak miedzy rothmansami a lm'ami, jak miedzy colą a pepsi, jak między ps a xboxem. to jest naprawdę jeden chuk, kup taki, ktory ci się podoba i tyle.
@Nullek: stary, ja uzywam jakiegos dziada oppo za 5 stow i procz slabego aparatu niczego mu nie brakuje, zmienie go jak się zepsuje albo jak galaxy s20 będzie kosztowal 800zl xD a ty pewnie 2 klocki+ wydasz, czego moze brakowac w takim telefonie?
@jony-terrt: no tak naprawdę to za 3k+ ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ten co mi się upatrzył to nie ma ładowania indukcyjnego i to mu ludzie zarzucają. Nie ważne że nawet nie mam nigdzie takiej ładowarki, aczkolwiek człowiek przez to nie jest do końca przekonany XDD
@prendergast: nie widzę powodu kupować cos innego niz budzetowiec. na ekraniku 6 cali to naprawdę nie ma roznicy czy jest 720p czy 4k, moze jak ktoś potrzebuje mieć dobry aparat to warto dopłacić, ale poza tym? do gier są konsole.