Wpis z mikrobloga

Niektórzy mówią, że diety cud nie istnieją. Istnieją, tylko są nielegalne, gdyż bardzo istotnym ich składnikiem jest feta. I to ta w proszku, a nie w kostkach XD

Według wyliczeń Garmina znajomego, zrzucił on na niej ok. 3,5 kg tłuszczu przez dobę XD

#heheszki #ciekawostki #narkotykizawszespoko #mirkokoksy #garmin #dieta #chudnijzwykopem
źródło: comment_1650629743UaETvlVevkRF3uxTpNFATJ.jpg
  • 29
te zegarki sa tak dokladne ze xD ze w to tak mocno wierzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fbubepe: na pewno są dokladniejsze niż twoje pie#$&lenie XD

Sam widziałem jak on cały dzień go nosiło i się pocił, a według zegarka przeszedł 14 km w trakcie zwykłych czynności i jeszcze był dwa razy na siłce, bo tak mu siadło.

Facet który przepływał kanał La Manche schudł 7 kg,
pamiętam, że na jakimś wykładzie Pani nam mówiła, że 1kg nadwagi to około 7000 kalorii


@jmuhha: też to właśnie słyszałem i się zdziwiłem, widząc taki wynik, ale po tym jak go nosiło jestem w stanie w to uwierzyć. Tyle, że cały następny dzień przespał.
ok może i schudł, ale to jest na chwile. Jak nie będzie na deficycie to zaraz mu to wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fbubepe: każdy wie, że jak nie będzie na deficycie to w końcu to wróci

i ładnie się zesrałeś xD


Nie, po prostu śmieszy mnie pie#$&lenie rodem z Pani Domu w kwestii dietetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie każda duża utrata
A ilu facetów ważących 80kg przepływa La Manche rocznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fbubepe: a co to ma do rzeczy? To był przykład pokazujący, że taka ekstremalna utrata wagi jest możliwa, zwłaszcza na wspomagaczach.

Oczywiście wiąże się to z kosztem dewastacji organizmu, ale wrzuciłem to jako ciekawostkę.
@Fbubepe co ty w ogóle #!$%@?, utrata wody ma się nijak do faktyczne wydatku kalorycznego - co ma tutaj ilość osób przepływających La Manche, gościu ci po prostu podał przykład ogromnego wydatku energetycznego i skutków jakie taki wydatek ze sobą niesie, woda również nie ma tutaj nic do tego

Jesli już ktoś się zesrał to ty, ew gościu który ten kanał przepłynął i zgubił zbędny balast a wodzie
zdajcie relacje co u znajomego za tydzien czy dalej jest -3.5kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fbubepe: jeśli zmądrzeje i zacznie żreć zamiast ćpać, to nie, ale znam takich co w Holandii żeby tyrać po ponad 12h dziennie, doprawiali sobie colę fetą i zrobiło z nich wysuszonych szczurów. Jednemu nawet zęby zaczęły wypadać ¯\_(ツ)_/¯

Przez nich się nie dziwię czemu w Holandii mają Polaków za patusów XD
pocisz sie woda a nie tluszczem typie, a kalori #!$%@? spalonych od pulsu

Od fety sienie chudnie tylko sie robi skinny fatem, bo pali miesnie a nie tluszcz


@crystalmethh: pocenie się zazwyczaj jest powiązane z tworzeniem dużej ilości ciepła przez organizm, gdyż główną funkcją potu jest chłodzenie organizmu. A ciepło tworzy się z energii, czyli kalorii.

Skinny fatem robisz się na długich ciągach z fetą, gdy organizm zauważy, że jego właściciel