Wpis z mikrobloga

  • 4
@RitmoXL: Z ciekawostek to aktor grający główną role w serialu to James McCaffrey, ten sam który później podłożył głos Maxa w grze Max Payne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaniliowaCola ale mi rozwaliłes głowę teraz!
Dzięki! Mega ciekawostka :))
  • Odpowiedz
  • 4
W sumie Amerykanie chyba lubią takie kiczowate seriale XD


@jos
@bn1776

Kiczowate? Jasne, fabula o gadających, strzelających, transformujacych się samochodach to bajka, fabuła też mocno się zestarzała i trochę nie da się już tego oglądać teraz po 20 latach, ale jeśli chodzi o zrobienie serialu, to zarówno ten nowy Knight, stary jak i Viper - jak na lata 90 to to był majstersztyk. Do tej pory nie wiem jak oni stworzyli transformację
  • Odpowiedz
  • 2
@ziuaxa

Pokażcie mi chociaż jeden Polski serial warty uwagi i dobrze zrealizowany technicznie z jakimiś efektami specjalnymi / CGI.


No to chyba będzie wiedźmin ( ͡º ͜ʖ͡º) Brodzkiego

A na serio, przecież te seriale jak Knight Rider albo viper były strasznie sztuczne. One mogą być dobre tylko ze względu na sentyment jeśli ktoś to oglądał jako dziecko, ja tak właśnie kojarzę vipera i długo go wspominałem jako
  • Odpowiedz
@RitmoXL: z ciekawości bym sobie obejrzał ten serial teraz zobaczyć jak się zestarzał ale trochę się boje że zestarzał się strasznie źle, i cała magia kultowego serialu z dzieciństwa zniknie xD


@Zgrywajac_twardziela: nie oglądaj. Co prawda go nie widziałem, ale efekty komputerowe, szczególnie te telewizyjne z mniejszym budżetem bardzo szybko się starzeją. Ja kiedyś się mocno jarałem Sliders i pomyślałem sobie, że odświeżę. Nie dało się tego oglądać, jakoś takie
FrasierCrane - > @RitmoXL: z ciekawości bym sobie obejrzał ten serial teraz zobaczyć ...

źródło: comment_1650530911XTpGFTMCykY6IBdoRT14TZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz