Wpis z mikrobloga

Dzień dobry kochani katolicy.
Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszują, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie nie obchodziło. Obraża ich za to babka na tęczy i filmy na podstawie prawdziwych wydarzeń, wtedy potrafi ich wyjść protestować więcej niż przeciwko pedofilii w ich szeregach. Ba, więcej ich wychodzi ppstrzelać rano fajerwerkami rano w wiwlkanoc. Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
#bekazkatoli
#bekazprawakow
#ideologiakatolicka
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maly_Jasio: Przecież jak przechodziliśmy z pogaństwa na katolicyzm to święta zostały ale zmienili im nazwy. Jak będziemy przechodzić na ateizm to święta mogą zostać ze zmienioną nazwą.
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: No przecież były już kary nakładane na kk za to, że księża wiedzieli o skłonnościach kolegi ale z tym nic nie robili. Przywalili im nawet wewnętrznie zakaz włażenia na zaplecze sam na sam z dzieciakami po tej rozprawie.
A na końcu pojawiasz się ty i udajesz że takiego wyroku nie było. Otóż był XD
  • Odpowiedz
Jakbyś sprawdził statystyki to ilość p-------w wśród księży jest poniżej średniej.


@Simfecstio: Pokaż mi statystyki, a nie sorki przecież takich nie ma bo od wieków pedofile księża są ukrywani systemowo przez Kościół. Ale przecież katolików nie oburza ta systemowa ochrona, zawsze w dyskusji jakby omijają tę zbiorą znieczulicę w Kościele.

Dawaj mi te statystyki, ja ci podam
  • Odpowiedz
@Simfecstio:
Nie to ty jesteś zaślepiony swoimi wysrywami. Pokaż mi afery związane z ukrywaniem pedofili przez policję, kolegów budowlańców czy sąd. Na pewno były takie przypadki, ale w kościele proceder ten jest silny ponad miarę. Pokaż mi przypadek gdzie policjant p-----l jest przenoszony z jednego komisariatu na drugi.
I ten twój niby ateizm o którym musisz non stop wspominać, zaprzestań z tą żenadą.
  • Odpowiedz
Ale pedofilie ukrywają wszyscy spowinowaceni xd myslisz, że jak w policji ziomek jest pedofilem to nikt go nie kryje? W rodzinie jak matka zobaczy ze syn zgwalcil dziecko to go na policje da? To nie tylko kosciol tak o--------a xd jestes zaslepiony nienawiścią do katolików. I to widzę nawet ja, ateista xd


@Simfecstio: Widzę, że po raz kolejny tu tłumaczysz zło od kościoła tym, że przecież każdy tak o--------a. Czyli
  • Odpowiedz
ateiści są elementem konfliktowym


@Simfecstio: nie, nie są. akcja powoduje reakcje, z------e katolstwa w-------------o się wszędzie na chama ze swoimi urojeniami to są akcje, które tworzą wlasnie takie zdrowe reakcje jak krytyka ich dzialania. a ty tylko jedziesz z wyświechtaną dość strategią, by wszelkie próby krytyki odbierać jako atak i reagowac na nie jak na atak. To jeszcze nie atak, misiu, to na razie krytyka, czasami dosc wulgarna, ale w
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic chyba kogoś tutaj matka prodiżem do kościoła wyganiała, ewentualnie właśnie poszukuje swojej tożsamości.


@Niemamwiedzy: co wy macie z tą matką do kościoła co wygania? Nie czaje co to są za argumenty przeciwko tej dyskusji? Dobrze gość napisał, rozumiem że z twoją pokrętną logiką popierasz pedofili w sutannach?

Imho kościół jest obrzydliwy, i mówię to ja jako osoba pochodząca z mocno wierzącej rodziny, nikt tak mi nie wciskał niczego
  • Odpowiedz
Oddają część bogowi wojny, a potem się dziwią i pytają dlaczego świat jest tak c-----y. xd Stary Testament dalej obowiązuje. A tej historii nie powstydziliby się naziści. Gdyby ST nie obowiązywał, to znaczy, że bóg się kiedyś mylił, co już jest giga herezją. Ale nawet Jezus w NT powiedział, że ST dalej obowiązuje. A katole by sobie chcieli wybierać co wprost interpretować, a czego nie. I ciągle to pitolenie, że to historia
  • Odpowiedz
@Simfecstio: no bo księża to pedofile, ale wypieraj sobie dalej fakty, masz wprawe, skoro jesteś katolikiem i wierzysz w bozie :3
i dobrze, ze piszą codziennie. O tym trzeba przypominać - ze KK to zdegenerowana instytucja i przynalezenie do niej to wspieranie tej degregolady
  • Odpowiedz