Wpis z mikrobloga

Dzień dobry kochani katolicy.
Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszują, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie nie obchodziło. Obraża ich za to babka na tęczy i filmy na podstawie prawdziwych wydarzeń, wtedy potrafi ich wyjść protestować więcej niż przeciwko pedofilii w ich szeregach. Ba, więcej ich wychodzi ppstrzelać rano fajerwerkami rano w wiwlkanoc. Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
#bekazkatoli
#bekazprawakow
#ideologiakatolicka
  • 153
  • Odpowiedz
marna próba tłumaczenia sobie przez ludzi sensu ich istnienia, cierpienia, próba wypełnienia wewnętrznej pustki, a przy okazji rycie beretu i pogłębianie pustki w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KondominiumKatoSocjalistyczne: I to coś złego? Kim jesteś by oceniać kto co drugi potrzebuje do życia? Może potrzebuje tej "ułudy".
  • Odpowiedz
@Simfecstio:

@SkonczPitolic to tak samo jak ateiści. Gwałcą małe dzieci a ich rodziny jak się o tym dowiedzą to zamiast iść na policję udają że sprawy nie ma. Obraza ateistów procesja katolików a jednocześnie wypisują głupoty w necie i obrażają katolików. To ma nawet nazwę. Gimboateizm. Swoją drogą to serio śmieszne. Jestem ateistą (agnostykiem) a nikt mnie tak nie #!$%@? w rozmowie o religii jak ateiści. Nachalni, piszący głupoty
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic masz taki awatar, więc masz się chyba za inteligenta. Katolicy to większość naszego społeczeństwa. Czy uważasz, że te przytyki dotyczą takiej grupy? Nazbierałes różnych losowych przywar na własną modłę i wrzuciłeś masę ludzi do jednego koszyka, a tak naprawdę mówisz o jednostkach skrajnych i głupich, a takich jest wiele w kazdej wierze i wśród ateistów. Sam teraz szerzysz język nienawiści, tylko po co i skąd takie potrzeby u ciebie?
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: Hę? Kogoś poniosła widzę fantazja. W jakim mieście? :)
Na to proste jest...czy było ogłoszone? Czy mają pozwolenia pirotechniczne? 6:00 to już nie jest cisza nocna ani zakłócanie miru ale materiały pirotechniczne to inna para kaloszy.

Zgłosić na policję. A wierzący i myślący do biskupa z zapytaniem czy może księżulo nie przesadził z radością. :)
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: hihi
"Wybrańcy Boga – Toż to wybrańcy odseparowani od człowieka i przeznaczeni na stracenie cała biblia zaświadcza ze mordowali i rabowali spokojne ludy ziemi grabiąc i paląc na ołtarzach dobra planety Ich bóg pożądał tylko jednego – ZŁOTA i tylko Złota a srebro z grabieży było tylko dodatkiem do szrafu zawsze od zarania byli złodziejami i są nimi dzisiaj.
Bo diabeł choćby wskoczył w najcudowniejsze szaty zawsze będzie diabłem.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: herb poznania świadczy o inteligencji? Ale w sumie masz rację xddd Ja jedynie komentuje i dopasowuje się do poziomu. Kościół katolicki naciska na różne rzeczy bo ma taką misje, wierzy że ludzie pójdą do piekła jak dokonają aborcji. Oni nie robią tego na złość. Inna sprawa to ta, że ludziom to widocznie odpowiada skoro głosują na partię, która ulega naciskom kościoła czy po prostu wyborców. Jakby nie było tylu
  • Odpowiedz
@Tessadija ateiści są elementem konfliktowym. Kiedy ostatnio był taki gownowpis napisany przez katolika? Jestem na wykopie 10 lat i widzę dysproporcje. W sumie to nawet nie kojarzę wpisów katolików. A argument że są tuszowane przez polską policję i sądy jest tak z dupy że nawet tego nie komentuje. Ukryta opcja Katolsa w każdej dziedzinie życia tuszuje pedofilię wśród księży xd masz jakiś dowód? Jaki policjant albo sędzię tuszował takie sprawy? To
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Rozumiem że Minister Sprawiedliwości stojący na czele Solidarnej Polski, która zaproponowała ostatnio nowelizację ustawy, zgodnie z którą za jakąkolwiek krytykę kościoła można trafić do więzienia, nie jest wystarczające do stwierdzenia że taka "ukryta opcja" faktycznie funkcjonuje w Polsce?
  • Odpowiedz
Dzień dobry kochani katolicy.

Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszują, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie nie obchodziło.

@SkonczPitolic: Dzień dobry, niekochani bolszewicy/naziści. Ja tylko chciałem przypomnieć, że od stulecia używacie dokładnie tych samych kłamstw i propagandy o gwałconych dzieciach co Goebbels i Lenin, by atakować Kościół.
  • Odpowiedz
@Simfecstio:
Są tuszowane przez sam kościół oraz zindoktrynowanych ludzi. Co potwierdzają ostatnie afery, m.in. film Sekielskiego. Zresztą tu bardziej chodzi właśnie o instytucje ukrywania tegoż procederu i ochrony księży pedofilów.

Wysrywy na wykopie są właśnie reakcja na nachalność katolików. Zresztą sam się zaorałeś i we wpisie wcześniej napisałeś, że religia w szkole i ogólny ogromny nacisk katolickich obyczajów na państwo jest wynikiem ludzi, czyli samych katolików. To oni też agresywnie
  • Odpowiedz
ah tak, Międzynarodowy Trybunał Gejów przenosi swoich członków oskarżonych o pedofilię pomiędzy posterunkami, żeby dalej mogli pełnić posługę w Homo Komando ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest właśnie problem, że pedofile w Kościele Katolickim są bezkarni ;)

@Fishuur: Jeśli wystarczy zmienić adres, by wykiwać organy wymiaru sprawiedliwości i być bezkarnym, to dlaczego inni przestępcy tego nie robią? Dlaczego tylko ci rzekomi "pedofile w Kościele Katolickim" są
  • Odpowiedz
@Tessadija: Ale pedofilie ukrywają wszyscy spowinowaceni xd myslisz, że jak w policji ziomek jest pedofilem to nikt go nie kryje? W rodzinie jak matka zobaczy ze syn zgwalcil dziecko to go na policje da? To nie tylko kosciol tak #!$%@? xd jestes zaslepiony nienawiścią do katolików. I to widzę nawet ja, ateista xd
  • Odpowiedz
Ale pamiętaj że budowanie swoje przynależności w oparciu o nienawiść do jakiejś kategorii ludzi nie jest najlepszym rozwiązaniem.


@Niemamwiedzy: To znaczy że nie wszyscy przynależymy do grupy która nienawidzi gwałcicieli dzieci? Po tym ile ludzi dzisiaj idzie do kościoła to chyba jednak nie.
  • Odpowiedz