Wpis z mikrobloga

Dzień dobry kochani katolicy.
Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci, następnie ich przelożeni to tuszują, a prawie cała reszta tej społeczności nie protestuje, jak by ich to nie nie obchodziło. Obraża ich za to babka na tęczy i filmy na podstawie prawdziwych wydarzeń, wtedy potrafi ich wyjść protestować więcej niż przeciwko pedofilii w ich szeregach. Ba, więcej ich wychodzi ppstrzelać rano fajerwerkami rano w wiwlkanoc. Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia.
#bekazkatoli
#bekazprawakow
#ideologiakatolicka
  • 153
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: jaki procent kapłanów to robi? Tak z ciekawości. Skoro rzucasz takimi oskarżeniami to musisz mieć statystyki mówiące o tym, że gwałcą częściej niż np. nauczyciele.
  • Odpowiedz
@wokub: Ale rozumiesz, że to moj wpis sklada się ze zdań wielokrotnie złożonych? Wiesz jak się je czyta? Nie wycina się kawałka. Nie po to używ przecinķow, żebyś się pluł do wyrwanego z kontekstu fragmentu. Pomogę:
Kapłani gwalcą dzieci, potem przełożeni ukrywają, a większość nie protestuje. Znasz inna taką grupe?
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: no a ja spytałem o statystykę. No ale uproszcze pytanie.
Którzy kapłani, jacy przełożeni i kto nie protestuje? Jak dla mnie jak ktoś gwałci to powinien pójść siedzieć bez względu na zawód, ale widzę hipokryzję i nagonkę na jedną grupę. A takie coś zawsze zajeżdża fałszem.
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: Prawdziwy Kościół to przede wszystkim jego góra, czyli Jezus, a jego nauki są niezmienne i napewno krytykuje diabelską próbę zniszczenia Kościoła. Kara dla pedofilów i ich tuszowanie kiedyś będzie po śmierci.
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: O ile dobrze pamiętam pedofilów płci męskiej gwałcących "chłopców" jeszcze oficjalnie nie zliczają bo obyczaj na to nie pozwala. Ale jeśli kiedyś taka statystyka wypłynie na wierzch czekam na tęczowe skwary które odcinają się od homoseksualnych pedofilów jakoby nie byli gejami gwałcąc chłopców.
  • Odpowiedz